Prijava

Ја сам пре 4 дана изгубио невиност напокон са моје 23 године. И сад, први пут је трајао 2 минута, нисам га ни поштено ставијо већ сам напунио кондом. Срећа па сам имо кондом иначе би вероватно трајало минут можда и краће. Е сад колико сте дуго временски јебали први пут. Да не каже, кратко лололо

Тема је углавном за ликове, ал могу и рибе да сукључе да испричају своје догодовштине. Ајте да вас чујемо

Ja prvi put nisam ni svršijo, tako da se može reći da još uvek traje.

JA ARČIM GODINAMA!

Nisam isprsko al sam ipak jebo! Dobro, lazem, nisam ni jebo.

Meni su rekli da može duže da se jebe kad se stave dva kondoma. A ja nisam štedio pa sam prvi put stavio 3 komada. Na kraju se moralo intervenisati jer je moj junak počeo da mijenja boju u plavocrnu. I priveo sam priču kraju sa jednim kondomom. Nakon 7 minuta i 32 sekunde. To uključuje i muku sa kondomima.

Ja sam putovao u nemačku vozom, put je trajao bar 10 sati.

Фејз, јеси срећан сад кад си јебао? :Д

NIsam znao da ga fino metnem i bio sam sav ukočen pa mi ga je izdrkala na kraju. Ne verujem da je bilo preko minute.

Ја је окренуо згуза и 1...2.....3....... крај ...... мислим секунди али мало спорије кад бројите ...

између 5 и 10 минута, не верујем да могу поуздано да се сетим колико је трајало... било срање, цео сам био нервозан, имао сам сличан проблем ко саншајн, пуком срећом сам га лепо мето лололо

ja prvi put nekih 5 min, nisam forsirao...onda sam svrsio malo nesto, nastavio odma... i jebo sam jedno 3 puta po kratko dok se nisam oladio

Око минут, можда мало више...

ја сам 15 минута маме ми моје.

Дуже него други и трећи пут.

prvi put... jebl'a sam ga... jebem li ga... meni se cinila cela vecnost... zajebano kad si zensko... :p

Ni minut...bio sam smešan kao bisokop....
Tup, tup....štrc

Фејзбукманијак
Ја сам пре 4 дана изгубио невиност напокон са моје 23 године.

хихихихихихихи :))))) плусомиљено

Око минут, можда мало више...

kolko ovo smesno za zamisliti.

a ribama? kapiram da je njima mnogo vise. usrale bi nas sve sa jednim postom.
a mi glupi i neiskusni i normalno da ne moze posle minut da svrsi

ja prvi put nekih 5 min, nisam forsirao...onda sam svrsio malo nesto, nastavio odma... i jebo sam jedno 3 puta po kratko dok se nisam oladio

Лололо, да њој изгледа што дуже, само наставиш...

Јбг сад са ове дистанце изгледа јако смешно, али тако је било. И скоро сви људи које познајем су се тако избламирали, мада то није блам. Мени је олакшавајућа околност била та што је риба била невина :)