Prijava

jedan moj kojem sam bila prva (a bilo ih ihahaj, stvarno sam baksuz!), taj prvi put izdržao 4 sata.... ludak.... jebala ga tantra....

jedan moj kojem sam bila prva (a bilo ih ihahaj, stvarno sam baksuz!), taj prvi put izdržao 4 sata.... ludak.... jebala ga tantra....

АХХАХАХАХХАХАХА лемо, ти си имала посла :ДД

tantra

llllllllllllooolll ....shaman 3. level

Ја сам пре 4 дана изгубио невиност напокон са моје 23 године.

Koji kurac?
Zašto ovakve stvari postavljate na net jebote? Ovo je previše intimna stvar.Koga zabole što si ti jebo?

otvorio covek temu i cekao tebe sa ovim komentarom i sad ce da zakljuca

ma ćuti samo... to je bilo tek prva 4 sata, onda se odmorio, jeo, istuširao i jopet! ceo vikend izašli iz kuće nismo... ja u ponedeljak jedva na posao otišla, kad su me videle kolege zabrinuli se za moje zdravlje....
čuš 3. level... crni pojas, osmi dan, šesta nedelja... :S

Ја сам пре 4 дана изгубио невиност напокон са моје 23 године.

Sti ozbiljan? :)

sećam se da je trajao pristojno dugo..za početnika

Sti ozbiljan? :)

Јесте, озбиљан је... Што је ту чудно... Увијек сам поштовао људе који су искрено говорили о овоме, увијек. И нема никакве везе кад се изгуби невиност..

Pa ja sam još uvijek djevac a imam dosta godina pa zato. Poštujem i ja što se č'oek toga ne stidi. Čak mu i čestitam pa mu sad svaka dala!

čekaj, ko je to meni pričao da zna nekog lika koji je do 28 bio nevin, zahvaljujući spletu čudnih okolnosti...? neko mi je pričao, istinit događaj, pa sa se šokirala... neko sa vuke mi pričao....

imas i ljudi koji celog zivota nisu zabacili u picku

lemaja
čekaj, ko je to meni pričao da zna nekog lika koji je do 28 bio nevin, zahvaljujući spletu čudnih okolnosti...? neko mi je pričao, istinit događaj, pa sa se šokirala... neko sa vuke mi pričao....

Енерџи писала, али немам појма где.

Ја само желим овом приликом да честитам Фејзу и да му пожелим срећну јебачку будућност, ФЕЈЗЕ САМО НАПРЕД, ПРАВОЛИНИЈСКИ И АГРЕСИВНО!

ne! setila sam se! natnat mi pričala! ....mislim da je ona...

Ја још нисам јебо, чекам праву. лоло

ja sam umro nevin, a nevinost sam nasledio od caleta i keve

nemam pojma koliko je trajalo, meni je izgledalo beskonacno u tom momentu :)))

Дуго, још сам имао дајл ап.

ali skidanje djane momcima.... e to je za prepricavanje :))) biti pomagalo necijoj transformaciji u pravog muskarca :)))