Prijava

За сад не познајем ниједну девојку која је доживела оргазам током ПРВОГ ПУТА (како до јаја звучи).

hahaha, gilipter, nama je prvi put iz vise pokusaja, bar 70% devojaka :) vas bole dupe, ne boli vas, zato tako kratko traje...

Први пут = 17-ти пут.

Лололо, да њој изгледа што дуже, само наставиш...

hahahhaha taj rad.
prvi put mi nije pala ta "prevara" na pamet pa je trajalo neka 2 minuta otprilike, drugih puta sam isao u produzetke....

kad smo kod toga, koliko je ribama dovoljno vremenski uopste?? msm otprilike, uvjek me zanimalo to, dal ce da se smore ako se oduzi preko 10-15 minuta ili sta...

nama je prvi put iz vise pokusaja, bar 70% devojaka

sta je pisac teo da kaze? : )

Први пут = 17-ти пут.

vrhunski... ustvari nije.

reci kolko si ti to zelela kad si brojala 17 puta

Koliko pičkopaćenička tema. :)

pa prvi put, tj. gubljenje nevinosti kod nas zenski, mnogo boli, pa mora jedno 5-6 puta da pokusava da ga uvuce dok ne pukne... :p

Koliko pičkopaćenička tema. :)

Jesi ljubomoran :D

Koliko pičkopaćenička tema

kolko smekeru si prvi put?

Koliko pičkopaćenička tema. :)

Нииијеее, Фејсачи откинули цветић па 'оће да се по'вали :)

vrhunski... ustvari nije.

reci kolko si ti to zelela kad si brojala 17 puta

Пи, буквалисто.

Ја сам пре 4 дана изгубио невиност напокон са моје 23 године. И сад, први пут је трајао 2 минута, нисам га ни поштено ставијо већ сам напунио кондом. Срећа па је имо кондом иначе би вероватно трајало минут можда и краће. Е сад колико сте дуго временски јебали први пут. Да не каже, кратко лололо

Тема је углавном за ликове, ал могу и рибе да сукључе да испричају своје догодовштине. Ајте да вас чујемо

Не знам јесам ли ти икад река' али сам вазда поштова' то што ниси крио да си невин, ето толико...

Иначе мој први пут је трајао неких 10, 15 минута, и нисам свршио, јер сам знајући да ће бити секса попио 4,5 ракија на екс и био пијан... Кад смо радили, радили, ја сам је питао је ли свршила, она вели да јесте и ја јој рекао АЈДЕ ДОБРО ЈЕ ОВО, ЧАСТИ ТИ, МЕНИ ЈЕ ДОСАДИЛО....
Други пут, следеће вечери сам релативно брзо свршио...

Могу да се похвалим да сам се сад вратио са цурицом, довезла ме кући, имали смо два секса, први неких 45 минута, а овај други смо журили па је био 20.... Мада неко рече да је идеално 7-17 минута, и слажем се са тим, јер се за 45 умориш као коњина, а не дај Боже да гађеш са спермом у стакло, сломио би га.

ЕДИТ: Фејзе, нека је срећно, љуби те брат :**

Хех, децо. Да вам каже чика Бонд : Није битно колико дуго, битно је колико квалитетно то радите ;)

.....

Иначе сам невин.

Ovaj fejsbuk je kralj, za ne povjerovati :D

hahaha, gilipter, nama je prvi put iz vise pokusaja, bar 70% devojaka :) vas bole dupe, ne boli vas, zato tako kratko traje...

То је оно што више пута крварите и више пута вас боли, је ли тако, 2-3 прва пута?

Иначе мој први пут је трајао неких 10, 15 минута, и нисам свршио, јер сам знајући да ће бити секса попио 4,5 ракија на екс и био пијан... Кад смо радили, радили, ја сам је питао је ли свршила, она вели да јесте и ја јој рекао АЈДЕ ДОБРО ЈЕ ОВО, ЧАСТИ ТИ, МЕНИ ЈЕ ДОСАДИЛО....

ХАХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХАХАХХА ПЛАЧЕМ

ХАХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХАХАХХА ПЛАЧЕМ

Плакао сам и ја кад сам се сјетио што сам рекао :)

Мени око 10 минута, ал' то зато што је стално испадао, и што је она кењала да јој боли. Маму јој хохштаплерску.

Добро, не рече Фејз, је л' болело?

Prvi put je bilo 15ak minuta, a zadnji seks koji sam imao 5 min. Jbt!