Prijava

Хвала, Еди, пробаћу кад поправим конзолу. Ај, рећићу им ја да промене назив.

Kakav rezač i kakav DVD mi treba da bi narezao neku igru?

Valjda DVD+R DL...ili DVD-R DL.
Zaboravio sam.lolo
Proveri na netu.

E ljudi imam jedno pitanje, da ne otvaram novu temu. Vu;e mi se vec 2 i po godine playstation 2 koja nije cipovana, zajebali me kupili mi tako. Nikako da to sredim, tad je bilo valjda oko 50 evrova, pa me zanima jel sad isto toliko jer mi sve zao da dajem pare na to. I neko mi rece da ima neki cd koji ubaci pre narezane igrice i moze da sljaka, pa jel koristio ko takav cd?

PS2?

Sad imaš da kupiš 360 za manje od 100e, brate.

Ja mislim da ti mozes da nadjes jedan dobar PS2 u nekom kontejneru tako da ne moras nista da radis na ovom starom.

Može li mi neko reći đe ima da se flešuje konza? Ja sam moju flešovao pre dve dine, al' sam sjebao sve skoro kad sam update dashboard.

Prodajem xbox 360 elit za 20k, 4 otginalne igrice, sa sve kutijicama i knjizicama, dzoistikom, sluskama i kablovima...godinu dana star, pola godine igran...

E, da mislim da imas problem jer, kad se flesuje, onda ume da kenja, to sam citao na xbox republici, mislim....

Ma, radio je meni flešovan dve dine. U međuvremenu su se pojavili novi wave-ovi, ali ja sam to pečovao jer me usralo da nađem, dok su svi drugi flešovali ponovo ili kupovali activation diskove. I onda sam sjebao nesšto, a lik koji mi je radio fleš pokvario alatke, tako da tražim novu kurvu.

DOLE KONZOLAŠI! UNIŠTAVATE IGRAČKU INDUSTRIJU! PC FTЊ!

KONZOLEEEEEEEEEEE! :D

KONZOLEEEEEEEEEEE! :D

za neke trke i zajebancije ok. ali za fps nikako!

zašto ne? :o
rastura jbt.

hitbox je ogroman kod svake pucačine. jedino je ok za neke nubovske pucačine kao cod mw2 ili black cocks.

pa da ololol

a za koje nije ok?

Girz if Vor cvaj jebe kevicu.
A pucaljke bilo kakve se lagano mogu pikati,samo uđeš u foru.

Ај сад, оћу да узмем неку конзолу, ужелео сам се времена кад сам целу ноћ проводио уз плејстејшн кеца, а и дојадило ми је да на сваке 2 године пуцам кинту за нову конфу, која може да тера све у хај.

Не знам бог зна шта о конзолама, јер ме искрено и мрзело да се информишем, па ми сад треба неки савет.

Распитивао сам се мало и од већине људи добио препоруку за икс бокс (не треба блу реј као за плејстејш 3, има гомила игрица), мада приметио сам да се људи жале да се доста прегрејава и да често цркава (РРОД). Шта је ту права истина?

Да ли је величина харда на икс боксу битна? Оћу само да пржим Биошок и Фолаут, и понекад да пикам пес са ортацима. Иксбокс лајв, онлајн мултиплејер ме апсолутно не занима, за то имам ПЦ.

Спреман сам да издвојим до 200 јевреја, може и за половну конзолу, да ли ће у ту цифру да упадне Елите, или ћу морати да се задовољим Премијумом?

То је отприлике то од мене, ако се сетим још нечега, питаћу.

Zasto stavljas isti post na svakih pola sata?

pazi, xbox ti je sigurno najbolji izbor.
ja imam elite vise od 3 godine, i NIJEDNOM mi se nije pojavio RROD.
flesovan je naravno, radi odlicno.