Prijava

Да ли би продали своје принципе за неке паре? Да ли бисте нешто за шта се залажете цео живот тек тако посрали за одређену СУМУ?

Да ли бисте свој САН упропастили за МИЛИОН евра(креће киша, појављује се ђаво)? Да ли ПОТПИСУЈЕТЕ??

Потпитања:

Да ли бисте потписали за ОМРАЖЕНИ клуб за сома евра недељно?

Да ли би гласали за СПС за 100 евра?

Ne. Ne.
Ne. Ne.
Ne.
Ne.

Zanimljivo je da si postavio ova pitanja, sigurno si i sam u moralnoj krizi i dilemi da li da to ucinis.

Немој тако Џерико. Сам себе лажеш ДЕЦХКО. Свако има своју цену!

... а твоја је ноћас малаа...

Prvo, svoje principe ne gazim ni na internetu, a kamoli u zivotu. Odgovor na tvoja pitanja zavisi iskljucivo od jedne stvari - koliko duboko su principi usadjeni u tvoju licnost.
Ako si te principe "naucio" od roditelja, a nikad ih nisi osetio kao svoje, onda je samo pitanje prilike kada ces se pokolebati.

HUGO, NEMOJ TO RADITI, DECHKXO!

Пази, колико само принципа прегазиш а да не осетиш то? Типа: "НЕЋУ никада прати суђе, па таман да ГОРИ све". А онда ти сутра дође девојка, обећа секс, и јеби га, опереш их. Банализујем, ал капирам да би их ти опрао у року за Гиниса.

Елем, овако би их прегазио исто тако, ал за ПАРЕ. Звучи до јаја, зар не?

СВАКО ИМА СВОЈУ ЦЕНУ!

Да ли би продали своје принципе за неке паре?

Ne

Да ли бисте нешто за шта се залажете цео живот тек тако посрали за одређену СУМУ?

Ne.

CITAT Да ли бисте потписали за ОМРАЖЕНИ клуб за сома евра недељно? CITAT

naravno da bi i za mnogo manju sumu

CITAT Да ли би гласали за СПС за 100 евра? CITAT

za bilo koju stranku da

evo ja da postavim-da li bi dao bil gejtsu da te naguzi,ali da ti plati 150 miliona evra?

Pa pranje sudova nije princip. Principi nikad nisu banalne stvari, zato valjda i jeste problematicno njihovo preispitivanje i uzdrmavanje.

Да ли бисте потписали за ОМРАЖЕНИ клуб за сома евра недељно?

naravno da bi i za mnogo manju sumu

Да ли би гласали за СПС за 100 евра?

za bilo koju stranku da

Tebi, prijatelju, nedostaje vise principa nego Hugocavezu.

da li bi dao bil gejtsu da te naguzi,ali da ti plati 150 miliona evra?

Pa ako ce samo da me naguzi, bez seksa, moze.

Принципи наравно могу да буду и баналне ствари. Можда је некоме(читај цетињанин) принцип да не пере суђе? Не можеш ти тек тако да одредиш шта може да буде принцип, а шта не.

da li bi dao bil gejtsu da te naguzi,ali da ti plati 150 miliona evra?

Што одма мора да иде у хомосексуално правцу? Мислио сам да ћемо да прерастемо питања типа: "Да ли би дала да те јебе пони", или "да ли био дао да ти кинез кења на фацу а ћелава индонежанка баца пеглу на стомак."

Принципи наравно могу да буду и баналне ствари. Можда је некоме(читај цетињанин) принцип да не пере суђе? Не можеш ти тек тако да одредиш шта може да буде принцип, а шта не.

Pa i ne odredjujem. Konkretno, ako pricas o Cetinjaninu kome je princip da ne pere sudove, on sigurno nece olako preci preko tog principa, za malo vaginalne frikcije. Ne zato sto je to moralni Crnogorac (daleko bilo!), vec zato sto je to njegov princip. A tvoj ili moj princip nepranja sudova sigurno se ne moze nazvati principom u tom smislu, jer je daleko labaviji od pravog principa. Nema tu pozadinu, vise je neko inacenje i glupiranje.

nije nego sport slabo pratim u poslednje vreme,pa mi je svejedno to za najomrazeniji tim,nije mi to bitno uopste,pa se ne bi osecao kao da krsim svoje principe...isto vazi i za politicku stranku...

Али не капирам на основу чега причаш да неће прећи? Шта, живимо у високо моралном друштву, где људи поштују вредности и принципе? Ало, људи краду да преживе а камо ли да им неко да ПАРЕ да ураде нешто против-принципијално?

Да ли бисте потписали за ОМРАЖЕНИ клуб за сома евра недељно?

naravno da bi i za mnogo manju sumu

Ево доказ да се од малих ствари полази.

Znaci nije odgovor "da", vec "nemam omrazeni tim", isto tako ne krsis princip kad glasas za SPS, kad nemas izgradjen politicki stav. Koncentrisi se na temu malo.

Да ли би продали своје принципе за неке паре? Да ли бисте нешто за шта се залажете цео живот тек тако посрали за одређену СУМУ?

Јако, јако, јааако тешко, можда за нешто друго, за паре не.

Да ли бисте свој САН упропастили за МИЛИОН евра(креће киша, појављује се ђаво)? Да ли ПОТПИСУЈЕТЕ??

Зависи који је то сан... Који ће ти курац паре ако ниси срећан...

Да ли бисте потписали за ОМРАЖЕНИ клуб за сома евра недељно?

Ето знаш да сам за Партизан, али стварно никад не бих потписао за Звијезду, мајке ми.

Да ли би гласали за СПС за 100 евра?

Ово сам већ имао прилике и за 200 еура, да гласам за ДПС код нас овамо, и нисам хтио. Мада више никад нећу ни да гласам.

Да се надовежем на ово потпитање задње- Србија и Црна Гора су се тако одвојиле. Давано је по 100, па по 150, па по 200 до 300 еура за личну карту и глас, и наравно да су успјели да купе много више него што мислите... Мој познаник је имао 10000 личних карата.

Дакле различито је од особе до особе... Мада у већини случајева пара врти ђе бургија неће, имаш много више примјера...

Kod mene postoje principi koje ne bi' ni pijana (drogirana) prekršila i oni drugi. Ne bi' uradila ništa što se kosi s mojim stavovima radi para... S druge strane, dešavalo mi se da pravim sranja u izmenjenom stanju svesti i tu se ponašam k'o Homer Simpson kad je seo za volan: "Oh, I'm in no condition to drive...Wait a minute! I shouldn't listen to myself, I'm drunk!" :) Zašto bi neko kog moja dao pare meni da prestanem da budem vegetarijanac, počnem da slušam drugu muziku od ove koja mi se sviđa i slično? Moji principi nikoga ne ugrožavaju, naprotiv i nikakvo podmićivanje ne dolazi u obzir.

A šta je sa onima koji žele da s bogate, kojima je to glavni pravni princip u životu ? Kako su se oni prodali ako nisu imali šta da prodaju....

Да ли бисте нешто за шта се залажете цео живот тек тако посрали за одређену СУМУ?

Ne.

Да ли бисте нешто за шта се залажете цео живот тек тако посрали за одређену СУМУ?

Ne.

Да ли бисте свој САН упропастили за МИЛИОН евра?

Ne.

Да ли бисте потписали за ОМРАЖЕНИ клуб за сома евра недељно?

Zavisi. Ako mi Mančester ponudi soma, a Liverpul ćuti, naravno da bih.

Да ли би гласали за СПС за 100 евра?

Pravo da vam kažem, potpuno sam van političkih tokova, tako da bih glasao i za 50 jura.

Da mi neko sad ponudi pare da budem recimo Obrazovac, ja mislim da ako bih prihvatio, ne bih mogao sebe u ogledalu da vidim do kraja života. Mislim, ja znam da sam protiv svega toga, ali će mojim prijateljima i porodici u glavi uvek ostati slika mene Obrazovca. Ne bih mogao to sebi da uradim.