Prijava

Dises 20 sekundi PUNIM PLUCIMA...
znaci ono udahnes i drzis 2 sekunde pa izdahnes
i tako 20 sekundi
onda nabijes sebi palac u usta i DUVAS NAJJACE STO MOZES!!!
radite stojeci
---
nisam kriv za ono sto ce da vam se desi, radite na sopstvenu odgovornost

to su flesevi...ali to sto si ti naveo je za deevojcice :)...u osnovnoj smo mi to radili hard kor...sve isto,samo kod dela gde duvas najjace sto mozes,njih 5,6 ti stisnu pluca...to smo radili svako vece jedno vreme

duvaccc je hard core ahahahahahaha,laka vam noc

hahahaha care core xD

pokusao sam ja to sa stiskanjem pluca..na mene ne pali, jbg
a i reko sam ovo zato sto mozes sam na sebi da izvedes
(dobro mozes i nekom drugom da DUNES )
..
ali koje sam tripove tako brate doziveo...znaci uzas
lagano se uzivis i kao da zivis u toj iluziji..
nekih dobrih pola minuta minut :D

a moze to mnogo bolje da se izvede od te vase hard core verzije

Mariocar,izvini zbog spema teme,ali ovom liku gore moram odgovoriti,namestio mi se ovde gde mi ne moze brisati postove...posle mog posta nastavite da kacite fore,fazone i fazane

zeXonaBD™

duvaccc je hard core ahahahahahaha,laka vam noc

pre 13 sati

zeXonaBD™,sto se tice onih tvojih prozivki,sad cu ja tebi lepo da ti objasnim kako stoji situacija...ja govorim realno kako jeste i razumno,za razliku od tebe,koji to nikad neces moci...ti si nevaspitan,a i u isto vreme slabasan i isfrustriran do srzi

evo kako sam zakljucio da si nevaspitan i isfrustriran

-isprozivao si mene i jos jednog lika koji smo ti uputili jako blage kritike na definiciju koja je bila katastrasna i dobijala brdo minusa
-napravio si DEFINICIJU o meni u kojoj si me napljuvao na naprimitivniji nacin,bez imalo smisla i stila,na nivou derista od 10 godina...ciste psovke,jer mi cinjenicama ne mozes nista...zbog cega...zbog toga sto sam napisao - u tvojoj definiciji...vukajlija je puna isfrustriranih likova,ali ja nigde nisam video lika da pizdi jer mu je neko napisao - u defki...pitaj koga hoces,siguran sam da niko nije primetio da se neko zbog toga nervirao...u toj definiciji koji su posvetio pljuvanju mene,dobijao si samo minuse,niti jedan jedini plus,a to je zbog toga jer te niko ne voli

razlozi zbog kojih mislim da si slabasan i jadan i opet isfrustriran

-definiciju u kojoj si isprozivao mene i tog lika zbog blage kritike,preimenovao si u ,,tuki,,pa obrisao odmah...to si uradio i sa defkom na kojoj sam ti napisao -....zasto...samo ti to znas...i ako si me isprizivao i u tim definicijama,onda si prevazisao sebe,a to nisam mislio da je moguce...ja ih ne mogu videti,jer si ih obrisao odmah
-definicija u kojoj si mene definisao gde si me napljuvao onako primitivno,nestala je u roku od 15 sekundi,zbog toga sto si se plasio da cete banovati
-brises komentare u kojima ti se lose kritikuje defka,cak i na najblazi moguci nacin

biti nevaspitan je osobina ljudi koje ja zovem primati...onaj ko je primat,taj cesto svoj nedostatak nadogradjuje time sto nije slabasan i jadan...a ti si i to cak...biti primat koji je slabasan i jadan,a kad pritom dodas i ekstremnu isfrustriranost nije nula od coveka,vec odlazi u minus...takvi ljudi su jako retki...za svaku osobinu kojom sam te okarekterisao opisao sam cinjenicama...da ne bude kasnije da su prazne price i kao da ti vracam sto si ti mene prozivao i slicno...

-Nakon ovog teksta koji sam ti kacio u definicije,ti si brisao stalno,kao i sve najblaze kritike na tvoje defke od drugih ljudi...

da bi tebe spustio na zemlju kao sto vidis nije potrebna niti jedna psovka,samo cinjenice i nista vise

posvetio sam ti vreme,jer si zanimljiv slucaj,zato te i pratim

i stvarno,ovo sto sam naveo za tebe je zabrinjavajuce i to moras hitno promeniti inace nikada neces izgubiti nevinost...

pokusao sam ja to sa stiskanjem pluca..na mene ne pali, jbg
a i reko sam ovo zato sto mozes sam na sebi da izvedes
(dobro mozes i nekom drugom da DUNES )
..
ali koje sam tripove tako brate doziveo...znaci uzas
lagano se uzivis i kao da zivis u toj iluziji..
nekih dobrih pola minuta minut :D

a moze to mnogo bolje da se izvede od te vase hard core verzije

Probao sam i jedno i drugo...i soft core i hard core verziju :))

Дувач, јеси са Нбг?

da,sa Bezanijske Kose,...

Хахаха, да ли је могуће? Па и ја сам са Косе..

Jel ima neko na Vukajliji da je sa Kose, a da ne duva? lolo

Хахахахаха, тешко брале! Баш, баш тешко. :)

Kosa je dzamejka :)

http://www.moldova.md/img/Fazani%20site.jpg

evo jos fazana,posto fora i fazona ne mogu da se setim

Чекај, ово је олланик? ОН ЈЕ СА БЕЖАНИЈСКЕ КОСЕ?!?!? ОЛАНИЧЕ ПРАВИ ДУПЛИ ЈОШ ЈЕДАН И ДОЂИ ДА МИ ДАШ КООРДИНАТЕ, ДА ТЕ НАЂЕМ! Па да варимо!!!!!!!!11

Da, i ja bih reko da je duvaccc ollanik... Ajde nadjite se da se iskosite zajedno lolololo

Jel ima neko na Vukajliji da je sa Kose, a da ne duva? lolo

Nema takvih lolo

Kazes nekom da mozes da mu jednom pipnes kicmu da nemoze da cucne
-ajde
(pines ga bilo gde) ajde probaj
Ovaj cucne i ti ga sutnes u bulju

Ove sa brojevima jesu za klince, ali ova mi je mnogo gotivna:

Zamisli broj od 2 do 10, pomnoži ga sa 9, dobićeš dvocifren broj, dve cifre od koje se sastoji taj broj saberi (npr. ako je broj 42, 4+2=6), zamisli državu koja počinje istim slovom kojim počinje i naziv te cifre (npr. tri-Tunis), a od zadnjeg slova u nazivu te države zamisli neko voće (npr. Japan-narandža). E sad, nakon svega toga reci mi šta povezuje tu državu i voće.

Mada čisto sumnjam da neko zna šta povezuje Dansku i ananas.

Hahaha, svaka čast, odličan fazon.