Prijava

У лифт нисам ушао од пете до петнаесте године и само ме је неко надреално надање коитусу натерало у исти.

Nasmeja me :))

MNOGI TUPE...
IMPA OŠTRI..

Ježio sam se kad god čujem onaj glas na reklami..brrrr...

Seća se neko te reklame?

Да! Онај неки точак се врти и севају варнице. :))

Najbolji noževi za klanje iz bivše Juge.

Срам те било. :)

Се сећаш цртаног? :)

Ја сам се плашио Т1000 и оног чудовишта из Командоса из предграђа. Око седме године сам разбио страх, па сам гледао Терминатора сваки дан. КИП буразер преснимио.

Се сећаш цртаног? :)

Имам га на компу. :)

ЕДИТ : Први део, наравно. То је квлт. Држао сам Међеда Матеа на аватару првих годину дана на Вукајлији.

Е, да, имао сам 10 година, дакле већ сам велики био, ал' ме је плашио Ђуле у овом споту:

http://www.youtube.com/watch?v=Ier23z_lMPc

Јебем му маму ружну. :))

Ja se i dalje plašim mraka, jebem li ga zašto.

Ja se i dan danas plašim tostera.Kad god tostiram hljeb, iako znam kad ce da iskoči, ipak se prepadnem, onako pošteno da mi srce zalupa svaki put ,neka trauma iz djetinjstva.

A kad čujem 'stihove' iz pjesme lady Gage: RA RA A A A ROMA ROMA MA Gaga ULALA...samo što me srčka ne strefi.'-.-

Inače plašio sam se i grmljavine (traume iz rata), ali danas ne mogu da zamislim kišu bez rokanja gromova.

Plašila sam se Badže i vampira i uopšte tih mitoloških stvorenja. Jednom me strina skenjala kad sam bila baš mala kako deca rođena na subotu vide sva ta natprirodna čuda. Još uvek spavam s upaljenim svetlom u hodniku. Nikako da se rešim tripa da me nešto čeka u mraku.

Čudesne šume i
ovog govnjivog filma.
http://www.imdb.com/title/tt0164052/ Mesec danas sam bežao u krevet roditelja ako bih se slučajno nedajbože, probudio u pola noći. Onda se sećam strica, koji se vratio iz bioskopa i rekao "Ma sranje, na kraju su ga pololi benzinom", čuo sam to i od tada je strah prestao. Mada i dan danas, ponekad trznem na koju senku.

edit
Film nisam gledao, bojao sam se reklame "Čovek bez senke", jebote. Užasavajuće.

Кад смо код спотова, од овог кошмаре имам и данас. Који их је курац натерао (океј, знам) да направе нешто овако :

http://www.youtube.com/watch?v=rLS3UKEXdj4

Повуци то "старији" бре! Ја сам овде у подмлатку па знам шта су Чаробна шума (с меким ч и ш) и Чаробњаков шешир (опет с меким ч и ш)! Склањај старији да не бих с тобом пробао фуруну! :))

I ja, bilo je prošle godine na TV, puštali su ih jedno 5 puta, oba dela.

Ja sam se pre plašio hodnika u mrkloj noći, vampiri su mi non-stop izlazili na oči. PSV je izgleda to bio.

plašim se neonske rasvete, ali ne svake nego onih socijalističkih neonki od dva metra što su po školama i vrtićima... moji radili od 6 ujutro pa me ostavljali u vrtiću pola sata ranije, a ja sedeo sam do 6 čekajući da dođu ostali u ogromnom holu osvetljenom tim govnima... nije baš da se plašim ali se jaaaako neprijatno osećam u takvom prostoru...

spot daft punk around the world

Hahaha Bruce ima noćas da ti dođem u san sa zelenom neonkom od 150 vati lololo

Visine doduše toga se i dan danas plašim

Bilo mi je neprijatno kad gledam one reklame za ZAM prodaksn. I koncerata Djordja Balasevica. Ironicno, tad je bio na vrhuncu svoje kantautorske karijere. I letecih i gmizucih insekata, pickaimmaterinaruzna, joj kako sam pizdeo zbog njih!

Visine doduše toga se i dan danas plašim

Kako ovo da zaboravim!