Prijava

А ја генде превидео да играш на лап-топу... Обливион као да је недовршен, као да им је требало још једно пола године да усаврше игру... А Моровинд уништава. Пробај Фејбл 1, то је из 2005, фина иргица. Мало наликује на цртаћ, али кул је.
http://www.xbox365.com/images2/fable/fable_1_500.jpg

Sve iz serijala Disciples su ekstra dobre a nisu hardverski zahtevne.

E da i ove mi se sviđaju. Mislim da je aktuelna dvojka.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/28/Majesty-mac-boxart.jpg

Meне занима, да не отварам нову, зна ли неко неки ЕРПИЏИ типа Моровинд- Обливион- једном кликнеш, он једном замане сикиром. То много готивим, а мало их има, ал' да не буде баш само идеш и кокаш, него да има и причу. 'Фала.

al nije RPG, već avantura sa Oblivion gejmplejOm:)

Играо сам Фејбл, онако, ништа посебно, симпатилно, нек на томе остане.

А, ево ти препорука што се тиче тога стила :

Готик, прва два дијела. Можеш пробати и Рајзен ал је блиједа копија Готика.
Мајт ен Меџик.
Блад Рејн, новије вријеме.
Стар Ворк, који год. Мада предлажем К.О.Т.О.Р јер је узбудљивији, детаљнији и бољи за играње.
Вемпајр Мескрејд. Није лоше.
Ауткаст, двојка.
Данџн Лордс, топла препорука. Мало људи зна за ову игру.

Манијаче, линк је одличан

Fallout serijal, svaka iz serijala Elder Scrolls, Sea Dogs, Piratas of the Carribean (kec, ne ovi po filmu), Blood Omen 2, Sid Meier's Pirates.

E, i ovo je dobra stara igrica, mešavina RTS i RPG, oldskul, 2 kampanje, dobri i zli lololo, ima i zanimljivu priču čak:)
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/screenshots/gs/strategy/kingdomunderfire/kingdomunderfire_790screen002.jpg

Neka promeni neko naziv teme, mrsko mi gledati ovaj Aj Ri Em.

Mićko

Meне занима, да не отварам нову, зна ли неко неки ЕРПИЏИ типа Моровинд- Обливион- једном кликнеш, он једном замане сикиром.

Ako i za tebe ne mora da bude starija igrica, probaj ti Divinity, to je na taj fazon, plus možeš da se transformišeš u zmaja pa imaš i misije u vazduhu.

ЈЕБОТЕ, Ипче, како си се сетио КУФ? Воркрафт 3 пре Воркрафта 3! :)

Morrowind je bio nešto NOVO tada..

А Дагерфол и Арена нису постојали? Визардри серијал? М&М? Добар је Моровинд, али није револуционаран. Само је изгледао веома лепа за своје време. Дагерфол има свет, без зајебанције, двеста пута већи, иако регија Хамерфел (у којој се игра дешава) је мања од Моровинда (тј. Варденфела) на мапи.

Иначе, Глорфинделе, не свиђа ти се Нокс? Или имаш Седмицу? :)

ЈЕБОТЕ, Ипче, како си се сетио КУФ? Воркрафт 3 пре Воркрафта 3! :)

Još čuvam igricu, na 2 cd:)

А Дагерфол и Арена нису постојали? Визардри серијал? М&М?

da, sećam se i Dagerfola i Arene...Arena je bila baš baš dobra igrica...Dagerfol sam manje igrao.

Ја имам пун лавор (од неких триес литара) старих игара, блеји у подруму. Ту је сигурно негде и КУФ. Играо сам је само када је изашла, купио сам је зато што је у Гејмеру добила оцену 87%, ако се добро сећам. :)

Визардри серијал

U bato de se seti ovoga ... cepao sam osmicu dok mi oči nisu ispale ... :))) ... omiljeni lik Vitalia Domina (valkirija ako se dobro sećam, inače karakter koji se kasnije pridružuje partiju)

Ја сам такође играо само осмицу, ал нешто мало. Имам је на компу, то ми је једна од оних игара на лагеру које увек планирам да одиграм, али никада не стигнем.

Иначе, Глорфинделе, не свиђа ти се Нокс? Или имаш Седмицу? :)

Imam sedmicu :)

А Дагерфол и Арена нису постојали? Визардри серијал? М&М? Добар је Моровинд, али није револуционаран. Само је изгледао веома лепа за своје време. Дагерфол има свет, без зајебанције, двеста пута већи, иако регија Хамерфел (у којој се игра дешава) је мања од Моровинда (тј. Варденфела) на мапи.

M&M serijal i dalje igram. Vojtece, ti si jedan od rijetkih sto nakon igranja morovinda kaze da je dobar a ne odlican, shvatam da su ti visoki standarti sto se toga tice, al' ipak. :P
A, te dvije igrice su za mene spanska sela, zaista. Skinuo sam sinoc Guild prvi dio i svidio mi se. I Torchlight

Jel igrao neko Europu 1400?