Prijava

Стар Ворс : најт оф д олд репаблик, зар то није овај нови ммо? ако је то, какав је? ако није то, онда везе немам шта је ово. :Д

СВ - КОТОР је игра из два дела који су јебено добри и играју се у кућној атмосфери, односно играш сам са собом, имаш врх кампање које можеш да прелазиш, значи различито, ако оћеш да будеш мушко ил женско, ако си Џедај или Сит и све се развија у току игре, поготово је јебено кад постанеш ултра зао постанеш сив и фаца ти посиви и виде ти се вене и јебено кул! Али сад ваљда има и трећи део који је мморпг, тај нисам играо нити планирам :))

Lole aj meti jos neke

То ме је и бунило. Играо сам котор и прешао неколико пута, масу заразна игрица. Али мени је такође одлично легао Џедај Академи, ако си играо, претпостављам да јеси.

Ево је и последња омиљена поред КОТОРа и ФФа
http://theregoesdave.com/wp-content/uploads/2008/03/gh3.jpg

Dragon Age Origins/II

Kings Bounty (bilo koji deo) će ti se garant svideti jer je veoma sličan Heroes of Might and magic. Razlikuje se po tome što kretanje po mapi nije potezno, što me je inače smaralo u HoMM serijalu. Međutim, sve zavisi koliko ti je jak laptop, tj njegova grafička karta. Kod mene na laptopu ova igra ne može da radi.

Preporučujem Guild I i II. Igra se ne može svrstati u klasičan RPG, ali je meni bila dojajna. Na početku biraš u kom od nekoliko evropskih gradova želiš da živiš, zatim biraš roditelje i njihova zanimanja od kojih zavise tvoji početni skillovi. Zatim biraš zanimanje kojim ćeš se baviti od nekoliko ponuđenih (možeš čak da budeš i pljačkaš). Ostalo je sve legenda. Kupuješ prodaješ unapređuješ kuću i radnju unapređuješ skilove, pljuješ svoje oponente na oglasnoj tabli u gradu, podmećeš im požare u kuće i radnje, tipuješ ih da budu opljačkani. Za sve ovo možeš završiti na sudu pa i zatvoru, a ima i dvoboja zbog uvreda. Igra je praktično endless, jer se u igrici ženiš, dobijaš decu i posle smrti te nasleđuje sin te možeš nastaviti igrati u njegovoj ulozi (naravno možeš ga usmeravati u pravcu nastavka porodičnog biznisa ili u nekom totalno drugom smeru). Cut scena koja opisuje tvoju smrt u igri mi se za sva vremena urezala u pamćenje :))) Najtoplije preporučujem.

За Гулд одавно знам и доста људи ми је рекло да је игра одлична. Искрено да ти кажем, привлачи ме овај спојлер сто си написао :Д. Да ли је игра захтјева, макар 1. дио? Интегрисана ми је графичка на лап топу, није нешто. Да ти приближим, Морровинд тренутно играм на мидијум без проблема, чим пребацим на хај, штопа.

Za Gildu dva ne znam sigurno, ali Gildu jedan sto posto možeš igrati na laptopu, jer je igra iz 2003-4. Šta da ti kažem kad sam u to vreme kad je igra bila aktuelna, popalio celu igraonicu da je igra. Bili smo vrlo razočarani što multiplayer u prvom delu nije bio dobro implementiran pa nismo mogli da se šibamo jedni protiv drugih.

Ладно нико није Обливион споменуо. Топло препоручујем( можеш и Моровинд, исто кидачка игрица)
http://vgtribune.com/wp-content/uploads/2008/10/elder-scrolls-oblivion.jpg

Поменуо је Ринсвинд Елдер Скрол серијал. Који је то мастерпис.

Ладно нико није Обливион споменуо. Топло препоручујем( можеш и Моровинд, исто кидачка игрица)

Brate, Oblivion je najbolja igra TES serijala, ali čisto sumnjam da laptop sa integrisanom grafikom može da je "potera".

Oblivion je najbolja igra TES serijala

Molim?

Heh, izvini Agilni, ali u poslednje vreme nisam u toku, je l' to izašao još neki nastavak TES serijala, ili ti smatraš neki od prethodnika Obliviona boljim ?

Koliko god Oblivion bio dobar, od Morrowind-a nije bolji. Samo je, eto, moderniji i nekako "pitkiji". Pređoh i jednu i drugu nekoliko puta, te se smatram merodavnim da tako presudim :)

Обливио је набуџена, прсата, дугонога рибетина од пластика и силикона, а, Моровинд је скромна дјевојчица из комшилука која ти украде срце у трептају ока. :Д

jašta, veeeeeliki sam fan Morrowinda i mogu da kažem da je BOLJI od Obliviona. Jbg, tad sam imao visoke standarde kad su igrice u pitanju, a Morrowind je bio nešto NOVO tada..
Respekt i za Oblivion, i njega volem:)

The Witcher mi je jebeni vr'!

И мени је Вичер лего ко будали шамар. Добро `штиво` :Д

Kad već pomenuste Oblivion, pomenite i Fallout serijale, Oblivion fazon samo sa puškama.

E pa da ga jebem ljudi ... :)) ... u vreme kad se Morrowind pojavio ja sam imao preslabu mašinu za njega (seckanje, baganje, isečemeprviprotivnikkorepu itd) a sad me tako mrzi da ga ponovo instaliram ... :))) ... kao i Oblivion uostalom ... stigle me godine valjda ...

evo, nabasah na netu, pojma neam ovaj azijatski lengvidž,al, možeš da ukapiraš:)

http://game.21cn.com/pcgame/attention/2008/02/03/4321388_2.shtml