Prijava

Šta mislite o celom serijalu ove igre? Prva tri dela ubivaju(pogotovo treći) , dok su četvrti potpuno upropastili. Ne možeš da umreš, skupljaš neka sranja...pa u super mariju možeš da umreš u pičku materinu. Nego...kakav vam je stil igre u dva trona? Koja vam je omiljena misija?

Moj stil igre u dva trona je što više spid kilova, ako ne uspem neki koji mogu vraćam se ispočetka.
http://www.youtube.com/watch?v=kT-OPbGH9Mg

Misija koja me je najviše iritirala je bila ona u areni sa džinom. Nisam mogo da provalim kako se prelazi iako mi je zli princ svo vreme govorijo da ga rokam u oči, ne može da ubije ako ne može da vidi. Zakleo sam se da ću da ga pređem des' puta za redom ako provalim kako se prelazi. Prešao sam ga dvajes puta majke mu ga nabijem.

http://www.youtube.com/watch?v=W2855oPLnAY

Ja sam igrao samo onu ČETVORKU, što nema veze sa ostalim delovima..i sviđa mi se.

Ја сам играо овај последњи, али је проблем што је крекована верзија убагована, и дешава се да нека врата неће да се отворе из чиста мира. Тако да, пређем пола игре, и морам из почетка. Зајебао после одређеног времена.

edit: Moj post više nema smisla. xD

Mislim da je bilo bolje od. Nekako je kulje. :(

Јел Тадић председник од Србије, или председник Србије? :)

Peki, niko ne kaže da je ispravno, samo zvučalo je kul...barem meni.

Ош да вратим, твоја тема, није проблем? :)

Ош да вратим, твоја тема, није проблем? :)

Ma jok bre, meni ne smeta :)

Ја сам играо овај последњи, али је проблем што је крекована верзија убагована, и дешава се да нека врата неће да се отворе из чиста мира. Тако да, пређем пола игре, и морам из почетка. Зајебао после одређеног времена.

lolo, igrao sam i taj jebote, isti bag, to ti je gotovo pred kraj igrice, samo se sponuje jedan kostur non.stop! imaš fix za taj bag na netu

lolo, igrao sam i taj jebote, isti bag, to ti je gotovo pred kraj igrice, samo se sponuje jedan kostur non.stop! imaš fix za taj bag na netu

Ја сам много прешао, није баш био крај, али је доста пређено. Дошао до дела кад би требало да се отворе врата након што потрсим све костуре, и оно ништа. Звук као да се отварају, али ништа... Додуше, ја сам то играо прошлог лета, и набавио сам игру пар дана после изласка, тако да није било печева.

Jeste li vi igrali d tu trons?

Зајебите другари, Вориор Витин ми је најјачи део.

Прва три дела: Сјајно. Остатак: чисто млаћење пара на рачун франшизе (ко је споменуо Нид фор Спид и Кол оф Дјути?).

Мислим да треба наслов теме да се преведе у дух садашњости. Кака Персија, каке пичке материне? То је бре Принц од Ирана! Јебите се1!!!!!2322422442!"!!22~!

sto je serijal veci to je igrica vece govno xD kec je jebo keve sad je to igra za decu...

Тројка је јебала кеву! И кец! И онај за ДОС!!! Нисам игро овај најновши. Оћем да га скинем после рока.

1!!!!!2322422442!"!!22~!

Мислиш أمير ايران ?

Igrao sam sve, prešao sam sve, veoma lep serijal.

Hteo sam da zapalim Ubisoft kad sam video da je Farah magarac, i tek kad sam izvalio da nema senza i da grebe sakom po zidu sto je borba nikakva kao i prica... A u ovom novom neki kosturi, izmenjen lik, nije prosao pored princa... Sto kazu cisto uzimanje para na ime Princa, przio sam se na pricu u prva 3 dela, genijalna je. Mozda mislis za decu zbog grafike ali mislim da sadasnji 14- godisnjaci ne bi mogli da predju igru ni sa beskonacno senza (inspirisan klipovima na youtubu gde prelaze igrice i ne izvaljuju ocigledno). Igra me uvek terala da idem dalje, koliko su me puta mrko gledali kad ostanem budan... Prvi sam je presao u svom selu :) kupovala mi mama original za sony :P odigrao sam i na kompu ali kamera jebe. Nazalost preveliki sam fan i odigracu verovatno svaki deo...