Prijava

skini se i budi moj japanski goblin

vec sam se obecao drugome :(((

Skoro sam sve savladao još jedino da skontam kako da pogodim orbitu neke planete, to mi ne ide nikako.

ovo je zajebanije malo jer moras da cekas (na tajm warp) dok se planete ne udese u pogodnu poziciju za prelaz sa jedne na drugu. ako je planeta koja je dalje od sunca onda treba da bude ispred nekih 30-45 stepeni, a ako je blize onda iza.

onda treba da kod lansiranja upadnes u kruznu orbitu oko kerbala, ravno na ekvatoru, i ubrzavas, ako ides dalje od sunca, u pravcu kretanja planete (ako si lansirao na istok, onda na mracnoj strani), ili ako ides blize suncu, suprotno (na svetloj). moras budes bas tacan sa onim manevar nodom tu da pogodis da prodjes pored planete na 1mil do 2mil km (vidi se na linijama).

onda, negde na pola puta, na orbiti oko sunca treba jos jedan manevar da izvedes da udesis da proletis blizu planete, na nekih 100ak km, umesto 1000000 i tu podesavas ugao orbite. to su vrlo male promene i najbolje da odradis sa rcs a ne raketom.

onda cekas da pridjes, i kad si blizu, usporavas da upadnes u kruznu orbitu, i onda ide sletanje i sve ostalo kao da si na kerbalu.

nadji na jutub neki video, ovo skoro da nema sanse sam da pogodis kako se radi bez da citas neku knjigu o svemirskoj fizici ili da vidis na jutubu :)

Скочко, https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hohmann_transfer_orbit
(лолололо)
Газ, чуо сам да Џаст Каз 3 има неку нову заштиту тако да ће потрајати док не дође крек

skinuli smo ti mamu davno ne brini
OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Hvala na informaciji

скините неки брус или чипкане танге а не игрице ;)

Газ, чуо сам да Џаст Каз 3 има неку нову заштиту тако да ће потрајати док не дође крек

Znaci i njima legle pare

I od mene preporuka za "Firewatch". Divno iskustvo.

Probao li je neko ovo? Po komentarima se čini da je velika verovatnoća da će raditi.

Ne znam da li je neko vec stavljao ovde, ali ima na Origin-u NFS most wanted da se skine besplatno, moze i multiplayer.

Samo stronghold krusajder i heroi troika pozeri

Bezdusna kopilad, Star Wars samo multi i 4 mape za 60 evra.. Neka crknu

колудјути гоустс - говно је

ima neko raspolozen da cepamo neku igricu preko neta u Coop ili tako nesto?

Je l imaju svi apdejti na piratskoj verziji Kerbala?

бетлфилд 4 - ок је