Prijava

Grim Down isto kao Diablo

Grim Dawn je sličniji Titan Questu nego diablu jer su valjda isti developeri. Djeluje fina igra, ima atmosferu ali smara to igrati bez multiplejera. Možda uzmem na ljeto preko steama ako i dalje bude playerbase solidan.

mislim da treba čitava decenija da nabudžiš lika.

U praksi je praktično nemoguće jer poslije nekog vremena (ranije znam malo poslije 80 levela dok nije izašla ekspanzija) bukvalno dobijaš fazon 1% expa na sat a na jačim difficultyima čak i gubiš tipa 10% experience (ako se dobro sjećam) kad god umreš tako da ono možda u teoriji može ali u praksi baš nikako :D

Dobar je PoE, al kao i sve diablo-style igre valja samo ako igraš hardcore na jedan život. Prije ekspanzije sam imao split arrow huntera na merciless. Skoro sam opet skinuo na steamu da igram došao do cruel ali umro jebi ga na piety u ekspenziji. Dobri su novi bossovi imaju fine animacije i nijesu obični damage sponegeovi..

Jedino što baš umije da smori su oni elitni mobovi što imaju speed buffove + obično užasne animacije i hitboxove tako da baš znaju da sjebu hardkor run prelako.

Kakav je po vama Mortal Kombat X (ko je igrao)

I zna li se kad izlazi Tekken 7 (za konzole)

ехтра је мортал комбат

Nek da neko torent za gta 5 ili neki drugi link ko je skidao,posto sam nubina.

Ко хоће да се јебава са апокалипсом и да му деца умиру на рукама од радијације и дивљих керова нека скине Sheltered

Препоручите ми неку добру возачку симулацију која не захтева више од 4 GB рам меморије

Marko izasao je Hitmen novi ako volis to da igras...

не верујем да има крек папете сад не могу скоро ништа да крекују због неког денуво срања то је као нека заштита јебем ли га

e sranje onda... nisam znao za to...

бетмен нови добар је, јес да мало јебе то што не одржава стабилан фпс ал бар сам успео да подигнем са фабричких 30 на 60

odakle ti krek za betmena?
pomozi sa linkom :)

види на пајрт беју, како укуцаш аркам најт изаћи ће ти најбољи торенти

hvala mnogo,skinuo sam igricu,treba mi samo krek,ali je super informacija,idem probam nadjem :)
probao krek,ali imam mnogo nestajanja teksture,blinkuje....

јебем ти каква прича

masovno se žale na to,igra je jadno optimizovana,verovatno ću morati da odustanem,još jednom hvala za pomoć