Prijava

Skidam svih 5 delova vuka.
Odigrao sam prvi kada je izasao, pa se bas i ne secam. Odigracu sve ispocetka, voleo bih da uspem sve u cugu.

VUK JEBE!

sad sam video treba oko 8 sati

Je l' igrao ko metro? Kontam da skinem

Da li sam ja jedini koji još uvek igra igrice na kineskoj Terminator konzoli sa adapterom na ketridže, koja se priključuje na TV?

Hoćeš da prodaješ ketridže? Šta imaš od igrica?

Metro umetnos, preporuka

S.T.A.L.K.E.R, svi dijelovi.

Skinuo sam metro 2033, mada nešto jebe instalacija

Izašla nova epizoda Voking đeda.

Metro go kurac, Stalker jebanje keve, blize i sire familije!

Jel neko probao company of heroes 2?
Cuo sam da je sranje, ali aj da probam, ako mi bude radio, s'obzirom na to da mi crkava graficka...

Slazem se sa Jerichom, stalker jebe keve, metro oba dela su go kurac... dvojka bolja od keca, ali ispod prosecne pucacine kad se porede sa call of duty-jima i ostalim pucacinama.

Vuk medju nama - upravo sam zavrsio. Malo je reci da mi se svideo. Raskiva!

SPOILER
Kakav Kajzer Soze zavrsetak, fantasticno!

Ovaj company of heroes 2 mi baguje pa sam skinuo neku drugu strategiju, zove se
''men of war:assault squad''.
Nije losa, mada nema gradnje baze kao u company of heroes, vec kako osvajas baze i ubijas neprijateljske cete, tako biras pojacanje koje ce da ti stigne... ima dosta taktickih opcija, mozes sa svakim vojnikom da pokupis bilo sta od neprijateljskog mrtvog vojnika, i poprilicno je teska... mada sam igrao samo skirmish, a ne kampanju.

Ja skidam Deus Ex HR
Pokušaću da prijeđem čitavu u steltu

Human revolution kida! Mada su malo zasrali one bos fajtove...
Ja instalirao sad heroes and generals, neka besplatna mmo pucacina, drugi svetski rat... nije losa za sad. Jedino sto se ceka jako dugo da se udje na server...

Je l' neko od vas možda skidao nosteam fifu 14 ?
Ja skinuo pečujem i neče da pokrene, blackscreen

Totalno sam podivljao za Crysis-om,a igram tek keca, mogu da zamislim sta ce da mi se desava u glavi kad pocnem trojku...

Ja igro trojku Krajzis. Previše brzo, smorilo me.

Skino wach dogs danas. Zanimljiv početak.

Pre neki dan skino sniper elite 3 izdržo po sata da igram.
Sniper elite nazi zombie je dosta kul

Ja igrao keca i dvojku, nisu me nešto oduševili