Prijava

Moze li neko da mi preporuci igru da igram sa par ortaka preko GameRangera ili tako neceg?
Da bude neki RPG ili pucacina kao borderlands, ali da drzi paznju.
Hocu kad zavrsim ove ispite usrane jedan ceo dan da potrosim na takvu igricu. Nisam odigrao nesto na taj fazon cini mi se 100 godina.

Dobar ovaj Divinity, jebo ga lebac.

simeSrbin
Moze li neko da mi preporuci igru da igram sa par ortaka preko GameRangera ili tako neceg?
Da bude neki RPG ili pucacina kao borderlands, ali da drzi paznju.
Hocu kad zavrsim ove ispite usrane jedan ceo dan da potrosim na takvu igricu. Nisam odigrao nesto na taj fazon cini mi se 100 godina.

Mi smo počeli pre neki dan Project Zomboid. Neki retro stil, zombiji piče, lutuješ kuće za 'ranu, vodu, oružja, pecaš, loviš, ubijaš i praviš svoju bazu, sadiš i šta sve ne. Još je u izradi i dodaće 100 kila sadržaja.
Ne znam šta bi još moglo da se piratuje u coop, možda Dead Island.

Evo ja i dalje pikam divinity, ocekivao sam da cu ga brze preci... jes prica malo mlohavo odradjena, ali mi se svidja to sto za vecinu stvari sam istrazujes i trazis na mapi, smaraju me igre gde ti je sve obelezeno na mapi...

Ja sam opet krenuo Skajrim.....

Malo da se šunjam i ubijam one degene tamo stralama u vugla.

Igra li neko wow pandashan od vas?
Imam neki problem sa pokretanjem

Poceo da igram Grid 2 (igrao sam pre nekih 3-4 meseca pa zabatalio) i igrica jebe majke, jedna od najboljih ikad. Steta samo sto nisu zadrzali upravljanje iz prvog dela, bas je bilo jebeno. To je i razlikovalo od ostalih igrica. Das Grid ovim Need For Speed pickicama da igraju i gledas kako se gube.

Nadimak ko nadimak
Evo ko hoce original counter strike da igra ili da proba ovaj novi global offensive
http://woobox.com/hp4ja3/8xztzx deli EbuGamer pa ono nsita vas ne kosta, zivi bili!

pre 13 dana

Kako sam se sjebo, nisam znao da ovo traje kratko a bio u nekoj frci i nisam ni palio komp 20 dana i nisam stavio da se skine ovo i danas hteo al kurcina. Ako opet bude nesto ovako ili slicno a da neko zna nek javne na ovoj temi ili na pvt.

El znate neki dobar Reli, da nije mnogo zahtjevan? Nači tamo neđe stariji od 2008.

Скинуо најновијег Хитмена и неће нешто, избацује ми оно говњиво ДОНТ СЕНД. А краковао све у фулу. Изнервирао сам се баш. Оно, баш баш.

Taj sam neki obrnuo iljadu puta lol

Brate taj reli ne moš dosaditi.

Изнервирао сам се и избрисао игрицу а и инсталацију приде ололо...и не игра ми се искрено, него не знам шта са животом да радим, а и мрзи ме да поново скидам 8 гигабајта.

Sranje je Hitmen, ja sam obrisao posle 5-6 sati igranja.

hitmen blood money je zakon

Jel ima neko cd key za otključavanje Scania truck simulatora?

Изнервирао сам се и избрисао игрицу а и инсталацију приде ололо...и не игра ми се искрено, него не знам шта са животом да радим, а и мрзи ме да поново скидам 8 гигабајта

Igrao sam ga, vrijedi svakog megabajta
Obrnuo 2 puta
Strašna je igrica

evo ti za ove skanije
skini čitav opet il' key samo

Ima l' ko kakvu pucačinu da preporuči
Može i FPS horor da je dobra priča

Skidam svih 5 delova vuka.
Odigrao sam prvi kada je izasao, pa se bas i ne secam. Odigracu sve ispocetka, voleo bih da uspem sve u cugu.