Prijava

Jell moze neko da mi sibne na pvt torente za bioshok sva tri dela i betmena sva tri dela al da nemaju problem sa usnimavanjem pozicije.
I neko je pre postavljao cs global ofensive da se skine i da moze se igra mp pa ako ima neko da zna gde da skinem a da to radi nek sibne i to.

E nek sibne i meni za taj global ofensive... ja sam pre nalazio samo neke ruske verzije bez multiplejera valjda, pa ih nisam ni skidao.

FIFA 15 DEMO izasla! Za one koji ne mogu da cekaju jos 10ak dana za full igru :)

FIFA je uvek bila Pepsi.

Cekaj, jeste vi igrali PES 2014?

Aha, jes' malo slabiji, al' ne može jedna godina da poništi činjenicu da je FIFA uvek bila Pepsi.

Nije bas jedna, ali dobro. Neka svako igra sta hoce.

PES izgleda izlazi tek u Novembru.

realno ovo je posljedna sansa pesu duradi nesto... jer se fifa svake godine popravlja i velikim koracima podize nivo kvaliteta...

Jel igrao neko broken sword franšizu?

Igro ja, igro 2-3-4. Planiram i ovaj novi obrnuti nekad u futuru...

Ja prešao treći, i baš mi se svideo. Sad skidam prva 2, a koliko vidim oni su point and click.

Aha. Keca nisam igro, ali sam konto i njega posto ima za android verzija, ali se placa mamu im. Bio skino neku preko torenta, ali nije valjala...
Drago mi je sto su ovaj zadnji dio ponovo vratili na stari fazon...

Konacno sam se namolio da skinem novog Wolfenstein-a. Taman sutra stize nova grafa i pocinje da se pika to. Sutra imam poslednje ispite za ovaj rok i stize grafa, fak jea. Msm ono, mogao bih verovatno da ga igram i sa ovom na medium, ali nije fora. :D

prison architect alpha 24

Kakav je prison architect?

Konacno sam se namolio da skinem novog Wolfenstein-a. Taman sutra stize nova grafa i pocinje da se pika to. Sutra imam poslednje ispite za ovaj rok i stize grafa, fak jea. Msm ono, mogao bih verovatno da ga igram i sa ovom na medium, ali nije fora. :D

Jebe Wolfenstein.

Jebe Wolfenstein.

Nije los. Jedino mi smor sto igrica ima 30 giga a predje se za par sati. Vise se skida nego sto se igra.

AMD Athlon II X2 215 Procesor 2.70 GHz
3 GB ram
ATI Radeon HD 4650

Aj dajte nešto da ovo moje može da podrži, smorih se više od obrtanja ovih starijih CODova.

лаки, призн је сасвим добар за једну алфа, ултра незахтевну и релативно малу игрицу. пробај, на пар дана одлична забава, а биће супер у финалној верзији рекао бих. скида се за 3 минута, без крека, без ичега. скинеш и кликнеш да уђеш.