Prijava

Jebao sam ludokurca sa partizanom lolo
Sranje je pes i u poređenju sa starom fifom a u poređenju sa novom je verovatno još veće sranje.Valjda će krek za fifu uskoro izaći

Krek tek krajem decembra.

Jel igrao neko novi cod, valja li sta? I videh u sk da je dobra igra alien, mada nisam igrao.

нови кодови су по дифолту срање

Pa ono jes al sam igrao sve delove do sada pa cu verovatno da ispostujem tih 5-6 sati sp kampanje. Ali oni delovi do modern warfara su bili mnogo dobri.

двојка најјача игра икад с оним дебелим швапским брком

igra ko još rom total vor dvojku?

http://i.ytimg.com/vi/dTu1J2pFhbA/hqdefault.jpg

Simpatičan pazl-advenčr, kontrolišeš dva brata odjednom, pa je malo jebeno ako igraš sam. Ja igram s burazerom na tastaturi, wasd + strelice i po jedno dugme za interakciju, tako da nije neka gužva oko dugmića. Samo što je pokratka, obrne se za 2,5 - 3 sata.

Izašla je prva epizoda Gejmotrona u režiji Teltejl gejmsa (Voking ded, Volf among as...) ! ! !

ЛоЛ солидан исто

Фоотбалл Манагер >> (дота*лол)²

Izašla je prva epizoda Gejmotrona u režiji Teltejl gejmsa (Voking ded, Volf among as...) ! ! !

Vidio sam to, ali nidje nisam vido revju, pa me zanima kakva je, valja li cemu?

Nisam stigao da isprobam, tek ću sledeće nedelje imati vremena, ali očekujem da je dobra.

не бих писао ништа, ал видим да лери има проблем са фмом, а ја синоћ за 15 минута скинуо и инсталирао

ради

пишај по лерију

<3

Je l' igrao neko Dragon Age 3?

Jok, ima neku zajebanu zaštitu, trebaće ohoho da je krekuju ako im uopšte pođe za rukom.

Obrno gejm of trons nije loše mada očekivao sam bolje.doduše tek je prva epizoda

tek sam počeo i jebeeno sam oduševljen. ovo mi je prva teltejl igra i već vidim kako ću preći sve što su ikada izdali

Igraj vuka(the wolf among us) kad završiš i onda volking ded obavezno