Prijava

pa to, sad skidam svih 5 epizoda vučka. zombije nisam teo jer ih ne podnosim, al svi viču da jebe pa ću i to. nema viš ništa? e i borderlendse imam da

Veruj mi, zombiji su tu praktično nebitni, priča JEBE. Ima još nekih igara, ali su malo drugačije urađene.

не бих писао ништа, ал видим да лери има проблем са фмом, а ја синоћ за 15 минута скинуо и инсталирао

ради

пишај по лерију

<3

<3

Ni ja ne volim zombije niti sam gledo seriju al igra objašnjava.

e i borderlendse imam da

Ja vec nekih dva-tri dana igram Borderlands The pre-sequel u ko-opu i u pocetku mi je bila tako smaracka igrica da je to strasno. Mnogo informacija ti grunu ovo ti je za ovo ono za ono isad ti trebas da ovo da bi ono ovo sad budzis sebe ovaj kurac ti sluzi za ovo i tako. Medjutim, sad kad sam usao u fazon nolajfujemo bas bas. Juce bila sesija od nekih 5 sati rekao bih... :D Mnogo mi se svidja sto ima milion i jedno oruzje, od kojih su dosta sranja laserska ali kako kad naletim na neki bas besan snajper ili dobru jurisnu, neki brz mali smg ponekad i onda krcam. E da, revolveri plode u igrici, mnogo je gotivno da se igra sa njima. Da ne pominjem sto je engine nenormalan, plovi igrica majke mi...

Mislim da se to odnosilo na Teltejlov Borderlands, koji je rađen u tom gasu, ako se ne varam.

Da. izašli su u kratkom roku i presquel iliti treći deo borderlands pucačke avanture i prva epizoda story telling igrice.

this war of mine izgleda pristojno, 2d preživljavanje fazon http://i.imgur.com/Ds3hwUE.jpg

Može neko da predloži neku zanimljivu online pucačinu? Čisto da imam sta da radim u vreme kad bi trebalo da učim.

Hidden je kul, samo sto ga jako malo ljudi igra... svega nekoliko servera funkcionise.
Fistful of frags ti je kaubojska pucacina, ali mene je smorila za 2 dana.

A neki battlefield ili World of Tanks, jel igra neko? Treba mi nesto sto igraju ljudi sad.

Probajte igru ''Život'', ne trebaju vam konzole i kojekakve pičkematerine, jednostavno surovo preživljavanje.

Igra je u prvom licu, i toliko je realna da je stvarna. Pričate sa ljudima, radite, živite jednostavno.

Ne zauzima puno, samo zamenu sedenja igrajući kojekakve glupe igrice strategija, magija i ostalih kurčevih rabota.

I NE NISAM MISLIO NA SIMS!!!

Probajte igru ''Život'', ne trebaju vam konzole i kojekakve pičkematerine, jednostavno surovo preživljavanje.

Igra je u prvom licu, i toliko je realna da je stvarna. Pričate sa ljudima, radite, živite jednostavno.

Mislis na ovo?
https://www.youtube.com/watch?v=FsdgjbqiWrc

Olanice, valja li ta igra?
Cuo sam da se desava u Sarajevu... i da igras kao srbin.

Probajte igru ''Život'', ne trebaju vam konzole i kojekakve pičkematerine, jednostavno surovo preživljavanje.

Ta igra je uglavnom dobra na zapadu, inače verzija koja je već duže vreme na srpskom tržištu je go kurac.

A јерy може оригинални назив ако већ није у питању Rust? :Đ

Што се самог преживљавања тиче, ја с времена на време проверим како је Forest узнапредовао, пошто је игра још у алфи а поприлично обећава.

Forrest izgleda bas dobro, ali mi je bagovao pa ga nisam igrao mnogo...
Inace pikam Hidden, ako neko oce da obrne neku partiju nekad, nek javi...
A za oni koji nemaju para za maunt end blejd, nije toliko los ni Age of Chivalry, besplatna koljacina u multiju... jedino sto ima tipa samo 2 servera na kojima ljudi igraju.

Dajte neku opuštajuću igru gde gradim nešto i ne mogu da izgubim?

Последњи СимСити је толико лак да ми се повраћа од њега, можеш да се слободно презиваш Мали, неш усрати.