Prijava

Meni je najbolja epizoda ona u kojoj jedan lik iz petog razreda svo vreme uspeva da zajebe Kartmena na neku foru, pa na kraju Kartmen smisli opaku osvetu... Posle te epizode sam se navukao definitivno na South Park...

Honey Boo Boo, gledao sam je na YT, malo retardirano prasence, mada nije ona kriva, kada živiš među onakvim indijancima ne možeš ispasti mnogo bolji. Takvi su pravi Ameri.

XPACT

Meni je najbolja epizoda ona u kojoj jedan lik iz petog razreda svo vreme uspeva da zajebe Kartmena na neku foru, pa na kraju Kartmen smisli opaku osvetu... Posle te epizode sam se navukao definitivno na South Park...

Epizoda se zove Scott Tenorman must die i jedna je od najboljih ikada. Meni je u top 3.

Pa je posle ispalo da je on Cartmanov brat, čini mi se.

Испао је мој курац. Није то него му картман намами родитеље на ранч маторог неког који их убије, а онда их картман самеље у чили и да овом да поједе. И кад му каже да су му то родитељи, он се расплаче и испадне пичка пред "Рејдиохедом" које је Картман довео.

Старе епизоде ♥

Старе епизоде ♥

+1
Ove nove (mislim na poslednje 2-3 sezone) su prosek.

Don't forget to bring a towel :)

One gejmerske su isto odlicne: Make love not world of warcraft i Guitar Queer-O...

Ona kad siluju Indijanu Dzonsa je pjur kvaliti. I ona kad Kartmen kao boluje od Turetovog sindroma pa legalno moze da vredje Kajla i ostale Jevreje.

Ova nova nije nesto, prosek. Danas sam opet gledao one starije Die hippi die i Ginger kids, stvarno su vrhunske.

jedna od najboljih je woodland critters, ja sam plakao bukvalno sve vrijeme, pogotovo na kraju.

oce zadnje nisam ni gledao, nemam nesto volju

zadnje 2.3 sezone prosek da ne kazem go kurac u odnosu na pocetke ili 6.7 sezonu gde je bio maximum...... ovo sad povadi kartman i rendi ponekad..... ova poslednja sezona mi se bas ne svidja, mozda ova sa kartmanom kad prizna da je debeo je ok... ova sa bejnom je ispala bas osrednja.. sta znam

Meni su ove zadnje dve iznenadjujuce dobre... Ova sa Bejnom mi je u fazoni onih starijih epizoda... Hmmm, ona sa Honey Boo Boo ne moze vise da se gleda na njihovom sajtu, a ja sam tamo odgledao pre neki dan... Svasta...

I know you are fat gat skiny straight man. Hahaha nije losa ova nova. Rendi najjaci i dzimi kao Gangnam style.

Kakva je ova nova epizoda, nešto sam malo bačio pogled, jel valja?

Evo, upravo sad je odgledah. :D Šta znam, cela ova sezona mi i nije nešto. Istrošili su mnogo fazona, tako da teško i mogu da naprave nešto baš kvalitetno. Jednom rečju, prosek.

Ja ne volim ove epizode sa Isusom pa ovu novu nisam hteo da gledam. Ne svidja mi se kako ga prikazuju.

a sta ocekujes od saut parka kako da ga prikazuje?!

Realno. Što Fađo, smeta ti jer si hrišćanin ili...? Znam da baš i nije u radu to ismevanje religija, ali meni je realno smešno.