Prijava

jedino mi onaj crnja bio smesan i to mnogo

jedino mi onaj crnja bio smesan i to mnogo

+1

Nije loša nova epizoda, Ajk vadi malo stvar, ali opet nije to to. Na svaku dobru koju sad naprave dođu bar 2 prosečne (da ne kažem loše).

nisu vise dovoljno bolesni...secam se davno kad mi je keva rekla nesto u fazonu sta gledas taj crtani za decu,a ja se nasmejo onako,a sad bi mozda i bila u pravu...

dobro i dalje znaju napraviti scene za vristanje,al nije to to vishe...

Znaš kako, vremenom ti se i standardi podignu, nije realno očekivati da svaka epizoda otkida.

http://youtu.be/zv5sjwtKHYM

nije to to...ranije nisu umeli da naprave losu epizodu...sad tuki...blago,mnogo blago,opusteno s porodicom mozes gledati...

nova epizoda saut parka je PREVRH
iskupili su se za sranjaste epizode ove sezone sa ovom jednom koja je mnogo objasnila
mnogo dojajna epizoda,vristao sam od smeja,vratili su se u kidanje

Rekoh ti ja, ne može svaka da bude loša, kao što ne može ni svaka da bude dobra.
Ismejao sam se do jaja, kraj je najjači.
Fazon kad su pravili epizodu rešili ''ajde da se malo popišamo po Kajlu lol''.

А у курац то хипстерисање око Саут Парка као пре је било боље али реално задњих пар сезона је отање ретко кад усеру добру епизоуд.. мада и ми можда кењамо и очекујеш богзнашта... оно пре кад је било са диска на диск па се покидаш на целу сезону одједном..... јебем га доста су отањили од кад су мет и треј кренули са оном књигом мормона, изгледа као да се враћају сваки пут кад избаце кајла и картмана у први план кад оно курац усеру као са малим готичарима или цртани филм епизода или мр меки и та срања... хмммкеј

Jedva čekam igru za komp, cenim da su tu dosta truda uložili. Kažu da su oni pisali priču i izgleda mi gotivno.

znam da postoji igrica scot tenorman s revenge

Jesi siguran da je za pc? Secam se da sam igrao kod druga na nekom ps-u lord of the rings na taj fazon, inace deluje zanimljivo...

Aha vidim sad na kraju da ce biti i za pc

Stvarno smarate sa tim da je Saut Park pre bio bolji. Recimo 13. sezona je najbolja od svih. I 14. sezona jebe keve samo tako.

Odlična nova epizoda, ali se nastavlja sledeće nedelje.

Блек Фрајдеј епизода ојебала, знао сам да мора да постоји бар један бисер у сезони. Чекам наставак, ова ме баш пријатно изненадила, скроз у најбољем сп олдскул фазону.

извришто сам на ову појаву:
http://i.imgur.com/ekRzSTq.jpg?1?4578

Луди Чак
Stvarno smarate sa tim da je Saut Park pre bio bolji. Recimo 13. sezona je najbolja od svih. I 14. sezona jebe keve samo tako.

a upravo sam ušo u temu da bih reko da mu nove epizode sranje :)

Odličan nastavak prošlonedeljne epizode, verovatno će biti trodelna. Baš me zanima kako će da završe. Oduševio me je Dž. R. R. Martin i Princeza Keni anime.