Prijava

Ja se nadam da ove sezone SP neće probiti dno koje su dotakli sa epizodom o gotičarima...

Хаха па Симпсонови су крш већ брдо... док СП никад није ни имао неки квалитет... солидне епизодице ту и тамо, остало фазон хумор за полупане ретарде и гејмере.

nzm sto si stavio to gejmeri i cemu napusavanje gejmera.

Јебем ли га, ваљда гејмери смрде.

Šta je gejmer koji kurac?

To je onaj mali zavrtanj na liberlaufu

Ма колко су Симпсонови и Фемили Гај пропали, Саут Парк је одличан са ових пар задњих сезона. Симпсонове сам баталио одавно, Фемили Гај је ионако срање био и остао. Од ових осталих ''цртаћа'' још само Саут Парк може да се гледа. Ово све остало ил су баталили да праве ил су престали да буду смешни. Тако да: GO SOUTH PARK!

Meni je zato Dron tugedr kidanje, dovoljno su iscepali epizoda i 80% su do jaja i stali. U principu i igrane serije i sve što se oteže nepotrebno neminovno padne sa kvalitetom.

SP je svoj pad imao sa sezonama 15 i 16, osim epizode sarcastaboll i još dve možda. 17 im je bila odlična u poređenju sa njima, a i generalno je bila vrlo dobra.

Тај цртани је глуп до бола али те тера да га гледаш. Не знам како, ал једноставно те тера. А ја не знам што морају за сваку популарну серију да сниме преко 10 сезоне и онда све упропасте. Лепо нек дођу до седме ил осме па нек батале.

Била у шеснаестој она са изборима, одлична епизода.

Tačno, sa Miki Mausom, hehe.
Šutno, kada dođu do deset pa stanu ljudi kukaju, kada snime više ljudi kukaju, ljudi samo kukaju šta god da urade.

mnogo serete
epizoda je sranje i to je to
saut park je losiji sad nego ranije i to je to
nemojte da iskrivkljujete cinjenice i krivite jebene gledaoce zato sto je show losh

saut park se prvo vise koncentriso na crni humor,pa na kritiku drustva,pa pola pola,sad je samo kritika drustva,a ljutine skoro da i nema

Не знам чему расправа, ко хоће паорски хумор ето му Сет Мекфарлан и његово ''еј, куче, јесе сећаш оног времена кад смо ја и Хилари Даф ушли у финале такмичења у брзом једењу хот-догова''. Ко хоће једну свеобухватну критику друштва ( е сад, америчког, па су нам неке форе непријемчиве и никад и неће бити пријемчиве) уз то да не буде досадна, ту је СП непобедив.

tako je,ne postoji nista trece...

tako je ole reci im.
ja volim femili gaja. znam da je sranje, ali to mi je gilti pležr jbg.

tako je ole reci im.

pa kad smaraju sa glupim tripovima...

ja volim femili gaja. znam da je sranje, ali to mi je gilti pležr jbg.

gledao sam ovo samo oko 5,6 puta max...precudan show...mozak je bio u fazonu gasi ovo sranje,pluca nisu reagovala,al osetio sam smejanje iz bubrega,iako su mozak i pluca trazili da iskljucim,bubreg ih je nadjacao

Излази нова епизода, спрдају се са еболом, у главној улози Ренди Марш. Епизода обећава.

E do jaja, ne znam da l' je nekad omanula epizoda sa Rendijem.