Prijava

gamby
Na drugi deo naslova neću da se obazirem, mnogo mi je nekako jadnički. Nego, kakva je to ljubav bez seksa? Ne razumem, zašto bi iko to radio. Ono, kupiš sladoled i jedeš samo kornet, ostalo baciš. Lolo, koji imbecilizam.

Pa jbg, mozda jos uvek postoje prave hriscanske duse.:)

Prave hriscanske duse? Molila bih da se prvo upoznate sa religijom pa onda govorite o istoj. Aman..
Inace, ne persiram no govorim generalno.

Molila bih da se prvo upoznate sa religijom pa onda govorite o istoj. Aman..

Ja sam pretpostavio da je mislila na odobravajuć odnos hrišćana prema celibatu. Verovatno pogrešno.

Koliko sam ja upoznata, cini mi se da je greh opstiti pre braka... E sad iskreno, u poslednje vreme nisam prelistavala bibliju, mozda je doslo do nekih izmena.

Koliko sam ja upoznata, cini mi se da je greh opstiti pre braka...

I ne samo to, naročito rani hrišćani su imali vrlo negativan odnos prema seksu. Čak i u braku. Brak je manje sramna alternativa bezbračnom seksu.

pa,ne valja ni jedno ni drugo uzev pojedinačno na duge staze,jer neJ da opstane.

Čini mi se da sam negde pročitao da je Tertulijan nazivao vaginu djavoljom kapijom. I posle se čudio što su mnogi mladi hrišćani hrlili u pakao.:)))

Mada kad razmislim, ovaj odozgor kad im je dao karte u jednom pravcu rekao je - "Idite i razmnozavajte se", bez stavljanja akcenta na brak... Al ko ce ga sad znati.

"Idite i razmnozavajte se"

Biblija je puna kontradiktornosti. Ovo je samo jedna od njih.

Čini mi se da sam negde pročitao da je Tertulijan nazivao vaginu djavoljom kapijom.

''soul of a woman was created below''

ovo ti je kao ono - lepinja, ili pljeskavica?
ja sam za oba,plus prilog.

Ma najjace da im je rekao - idite i drzite se za ruke... Morala je ljudska vrsta da se nastavi nekako.

Ovo se desi kad "želim da zvučim pametnije nego što jesam".

nije mi bila namera da ''zvučim pametnije nego što jesam", nego da se nasalim

Najprecenjeniji bend svih vremena.

good for you to know that.

Срна

ovo ti je kao ono - lepinja, ili pljeskavica?
ja sam za oba,plus prilog.

Samo da nije kečap, ako me razumeš :)

Срна
ovo ti je kao ono - lepinja, ili pljeskavica?
ja sam za oba,plus prilog.

ја бих јој од прилога дао само павлаку, ако ме разумеш.

Ја сам једном јебао а нисам волео и једном сам волео а нисам јебао.. Тако да је све могуће

Ја сам једном јебао а нисам волео и једном сам волео а нисам јебао.. Тако да је све могуће

лолололол истина!

šta ko voli,neka priloži.
ali ne ide samo 'leb i samo mesce :)

Ја сам једном јебао а нисам волео и једном сам волео а нисам јебао.. Тако да је све могуће

Uhhh, ti si tako issskuuusaaaaaaaan .. :p

Допиа за тебе бих се направио неискусним да будемо на истом нивоету :р