Prijava

Polomio ruku u ramenu pa nisam mogao da zapiram gornji deo tela jer mi je ceo torzo bio u gipsu. To je trajalo jedno mesec dana. A bez kupanja uopste 4-5 dana u Engleskoj. Ladno bilo, a vlazno pa ti se vlaga zavuce u koske, kakvo kupanje. Kad sam nakon tih 4-5 dana otisao u Mancester tamo je, zacudo, bilo malo toplije pa sam se okupao.

EDIT : I u bolnici 5 dana, bio na intenzivnoj. Ali doneli su mi vlazne maramice pa sam se njima malo osvezavao.

Јес каро шта тако смрдљив, а да није енглески булдог?

Kaki smrdljiv, kakve picke materine, pre toga sam turio onaj dezodorans 72h, a kad su ta 72 sata istekla nisam se ni znojio koliko je ladno bilo.

U detinjstvu, tačnije u doba kad je trebalo da se ide u obdanište su me zvali Smrda. I dan danas mislim i tešim sebe da je to zato što sam bila viša od ostale dece. Niđe veze, no nema veze. Kupali me valjda sredom i nedeljom, pranje dupeta je bilo obavezno svaki dan. Danas sam čistunko i ne mogu da zamislim da se ne okupam jedan dan i ne istuširam pored toga, dva, tri puta i naravno nadezodorišem i napurfemišem...

Ево, има већ месец дана.

Кад јесам? хихихи

Ево, има већ месец дана.

Скоро три.

kacam bio u bolnici, tri dana.

Долази ми један ортак, нисам га видео месец дана, и оно поздрављамо се, загрли ме лик и каже после тога: Е брате знаш колко се дана нисам купао?
ја: 9
он(намигује и кези се): једанаест

Najveći rekord mi je pet dana, pre dva leta... Ne znam šta mi bi, jer se inače leti svaki dan kupam, ali zimi svaki drugi, treći dan... Kosu kad je kratka perem isto svaki drugi, treći dan, a dok je bila duža nisam kosu prao i po nedelju dana, mrzelo me da sušim...

Tri nedelje, KZB, Bujanovac. Pokušao sam jednom za to vreme da operem čarape u velikoj konzervi od krastavaca, sipao vruću vodu, ali su nas iscimali nešto, šatro uzbuna, i kad smo se vratili, voda bila hladna, i čarape u njoj. Zavukao sam ruku do lakta da izvadim čarape... Tu ruku sam sledeća tri dana nosio što dalje od glave i disao sam samo na usta, a čarape sam bacio, jbm im majku...

Јоцко прејебо Оњегина и Кебу.

21 dan (23.12.2011 - 14.01.2012). Zaušnjaci.

Džabe mi i da se okupam pre izlaska u grad kad se u busu oznojim, i dođe mi na isto. Sećam se kad smo imali fizičko na Adi, ja dok dođem već se usmrdim u prevozu, koj ću kurac i da radim fizičko onda. Jebu me znojne žlezde, šta ću kad sam na ćaleta, znojim se ko vepar!

mislim 5 dana.mozda cak i 6 nisam siguran.kad sam sljakao u crnoj gori, radili smo te nedeljepo14,15 sati dnevno,nisam imao snage ni da prdnem kad dodjem u stan.tad sam bas onako vonjao.

danas je dvadeset i treci dan mog nekupanja
razloga nema...ne vidjam se s pickama,pa me i zabole...

EDIT

citam postove i lol,jbt,prejebao sam vas sve,a nisam ni osetio lolo...a svi kao imate neke razloge,ja kazem iskreno-mrzi me

Ja nikad nesam bijo na more.

Kupam se redovno trebalo ne trebalo

od 1.09 do 1.10 ove godine
nikakav razlog