Prijava

Sedplas uskratio si mi mesec dana. Nisam mogao da se kupam nakon sto su mi otkinuli parce koze. I bilo je leto ako nesto znaci mislim da dobijam jos 10 dana za to. Ispravi nepravdu.

Тридесетак дана, кад сам поломио ногицу.

Zakljucavajte vise ovu temu, dismr ceo forum od ove negijene!

10 dana, nije mi nista bilo nego me mrzelo

5 dana na kampovanju. Ja sam čistunica :3

7 DANA I TO LETI! 'Nači dan-danas se sećam koliko sam jebeno smrdeo! Idi bre u kurac! :)

дозволте да објасним за зубе. студент стоматологије :D

зуби би требало да се обавезно перу после последњег оброка и одмах после устајања, а ако је неко у могућности, и после сваког оброка. зашто?

као прво, током ноћи је најмање лучење пљувачке у току целог циклуса од 24 сата, а пљувачка и служи да одржи уста чистим, тј. чисти их тако што ензимима разлаже остатке хране а лимфоцитима рока бактерије.

будући да је ситуација таква, ово омогућава бактеријама да се несметано размножавају у току ноћи. ако се зуби не оперу одмах после устајања, него се прво доручкује (првенствено је битан унос угљених хидрата, а њих има рецимо у хлебу, ако пијете зашећерену кафу итд.), ви буквално храните те бактерије тим истим угљеним хидратима.

будући да је један од главних угљених хидрата глукоза, разлагањем глукозе бактерије добију енергију, а кад заврше с тим, напоље избаце крајњи продукт разлагања глукозе - млечну киселину која је изузетно јака и разара глеђ. што се мање перу зуби, стање њиховог здравља је, логично, лошије.

будући да је глеђ ткиво које не зараста, чувајте се

едит: мада и не морате, морам ја нешто и да зарадим кад завршим факултет лоло

Недељу дана, кад сам имо неке страшне болове у пределу полно аналне регије за мирис

14 dana.
Pitam se samo zasto ova tema nije zakljucana?

И док ви овде расправљате о томе ја се и даље не купам...

32 dana na ratištu. Sećam se samo da sam gaće okrenuo na B stranu je'no pe' šes' puta.

Шест-седам дана на камповању... прави воњ сам осетио тек кад сам ушетао у чисто купатило.

Од времена па до сад...

Nedelju dana.. Mrzelo me :(