Prijava

Zašto pišeš tako usrane defke? Da li dobiješ izliv krvi u mozak svaki put kad smišljaš defku?

Vidiš, moja ciljna grupa su ljudi poput mene-sredovečni papučari ispodprosečne inteligencije koji slušaju Melodi Gardot, oblače ženine gaće i mirišu svoje pazuhe kad misle da ih niko ne gleda. Ta je ciljna grupa, složićeš se, prilično široka. Moram zadovoljiti sve neukuse.

Реци које срање од теме брате

вала

А шта бих те питао?

Шта год о'ш.

Jel kriziraš za duvanski dim, jel ti frka za cigaretu ovih 4 meseca koliko ne pušiš?

kako nije, moja ti...sanjala sam da sam zapalila onaj marlboro flejvor, odvratan, al je nisam ugasila...
a drug mi pričao da je on, kad je batalio pljuge, sanjao banderu kako se puši na vrhu kao džinovska cigareta i da se celu noć preznojavao pokušavajući, u snu, da je iščupa iz zemlje...ja se plašim bandere u snu noćas...

Је л' се и теби једе нешто слатко?

још питаш...

Zašto mi ne uzvraćaš pozive ?

Goni se bre više u pičku materinu

Zapata, sta stoji iza tvoje neizrecive mrznje prema Galiji?

Ne mrzim ja Galiju nego samo Nesu...izmilujem mu ceru usnama...ne...KURCEM!

1.Da li misliš da se nezasluženo nalaziš na prvoj strani najpopularnijih autora?
2.Što ne batališ više sve ovo i ne uzmeš da radiš nešto pametnije u životu?

1. Da je kvalitet presudan, verovatno ne bih bio ni medju 100 najpopularnijih. Često mi bude žao što ovi kreativniji, pametniji autori kod kojih stvarno imaš šta da pročitaš ne pišu češće.
2. Zato što sam kita od karaktera, zato što sam lenj, zato što bih i kevu prodao za bleju.

Citat Sunglass, kad ćeš jebeno naučiti da citiraš? Tatic
Nem pojma.

aleksandarkge, ja bih te pitao nešto... Da li misliš da si kao autor malo zapostavljen na sajtu, što bi rekli "puca im kurac za tebe", da se tvoje bivstvovanje svodi na ono od čega u stvari i bežiš, na lajferisanje, jer si i tamo niko i ništa, i da tvoj očigledni, preveliki, sjajni, neverovatni kvalitet nije došao do izražaja samo zato što si počeo aktivnije da pišeš nakon ukidanja starog režima? Misliš li i da si jedini u tome?

Pa da, možda bih se i složio sa tom... čekaj, a ko si bre ti uopšte koje pičke materine?!

Ko je Stefan Kostić?

Stefan Kostić nije samo ime i prezime Awesome pojedinca.

Stefan Kostić je institucija. Stefan Kostić je Stefan Kostić. Tu nema sumnje, tu nema polemike i diskusije. Stefan Kostić je Awesome.

Sta ti mislis o ovome?

Mislim da je ovo zestoki transfer blama od kojeg sam krenuo da se znojim.

Мадафако, зашто се појединци труде да напишу дугачко питање и да себи одговоре са пешест речи, зар то није пишање по свом раду?

Па да знаш да јесте, бар ја тако мислим, који мој му састављаш есеј, питаш конкретно и крај, па и ако те одјебе није ти жао. Ти си испао коректан па те нећу одјебати и још једном да ти кажем, у потпуности се слажем са тобом!

Френки, зашто раније ниси почео да дефинишеш, регистровао си се 2007. године?

Шта знам, никад нисам мислио да могу бити аутор, само сам читао и пратио остале. Онда ми је нешто синуло, пробао пар пута и навукао се. Не кажем да сијам, али трудим се.

Okše, da li se danas osećaš kao govno i dolaziš u iskušenje da na temi Moram nekome da se izjadam zaista napišeš najstrašnije stvari koje te tište na ovom svetu i zbog kjih bi plakao dok se ne umoriš

Kako znaš!? Odgovori na tvoja pitanja su oba puta da, ali bih ipak radije nekome da se najebem mame nego da se izjadam. Ipak nemam kome da se najebavam, prava adresa za tako što ne postoji, ipak su to sve jebene vetrenjače.

I da, stavljaj upitnik na kraju pitanja, jebemu mater.

Реци свима лепо, јеси мушко или ниси?

Јесам, ево, признајем, да не буде забуне.

Zašto ljudi imaju potrebu da kažu da je tema sranje? Zašto svi mrze tog Stefana Kostića? Imaš li devojku?

Ne znam, i meni to nije jasno, lakše je preskočiti je. Ne znam ni to, ali je zanimljivo skroz. Naravno da nemam.

Smrdiš li?

Jok zovem se smrad i mirišem.

- (zamisliti da je citat, znači tamaaaan pravougaonikkkkk, pišem u tamnom pravougaoniku)
Da li je istina da si nezahvalni smrad koji u sebi pljuje svog komšiju zahvaljujući kome sada i ovde piše odnosno odgovara na moje pitanje u zamišljenom tamnom pravougaoniku? Mrziš li što u jedan sat noću visiš na prozoru sa lap-topom u ruci i 'vataš svoju drogu preko wirelessa? Da li si svesna ljude boli kita šta sad radiš i koju muku mučiš? Da li znaš da se ono govno od semenki neće samo podići sa poda? Da li znaš da smaraš? Da li znaš da tvoja okolina jedva čeka da opereš kosu??? Kad planiraš??? Da li znaš da treba rano da ustaneš, a još ne spavaš? Da li znaš da nema šanse da ustaneš??? Da li znaš da nije Tito kriv za to što je 'leb 70 dinara?? Da li znaš da koka-kola šteti? Da li znaš da će ti uskoro uleteti neki leptir u sobu, pa ćeš posle džabe vrištati? Zašto je pile prešlo cestu? Zašto ubotrebljavam taj jebeni izraz ,,cesta''??? Zašto?-

:uzima_pištolj_i_BAAAM:

Oces pljugu?

Moze.