Prijava

Kako si izdrzao tri dana bez Vukajlije, mislim, usao si samo jednom na 10 minuta?

Uh, dobro pitanje, totalno sam se navukao na ovaj sajt, jedva izdrzim i dan a kamoli tri, jedva sam cekao da se vratim! Poceo sam da se ponasam cudno, mislio sam da ludim, ali na srecu ljudi u mojoj okolini to nisu primetili, a i nisu me videli dugo pa valjda misle da je tako normalno. Sve u svemu, drago mi je da sam se vratio!

Jebeš li štogod?

Jok brate, već mi zubi utrnuli. Aj na pivo.

I sta sad?

Jebo mamu, ne znam! Ae cao!

Šta misliš o kozama?

Hoćeš li IKADA prestati to da pominješ? Bilo je samo jednom i bio sam pijan. I ko ih je uopšte pustio noću na ispašu?

...bilo je samo jednom...

OK! OK! Dvaput. I ono sa psom. Zadovoljan? Dosta o tome. Ako čujem da me prozivaš, imaću i ja šta da kažem...Šta je sad, ćutimo, a?

...

Zašto je nisi jebao, bila je polupijana, imao si štanglu u gepeku i nalazili ste se u šumetini?!

Šta sereš, bilo je dvadeset ljudi tu u blizini. Uostalom meni je bilo dovoljno žvalavljenje na zadnjem sedištu. Ti si se napio i povraćao po travi.

Jači sam od tebe, to i sam veoma dobro znaš, pobediću te kad tad !

Ti ? Pa ni ne zaslužuješ da budeš moj alter ego muahaha

О чему тренутно размишљаш?

Да променим име у Новак.

Да ли је истина да си Јевреј али не смеш да признаш да те не банују трајно?

Није истина, Аврама ми Израела!

Šta je smisao života?

Ae beži bre budalo.

Zašto sjediš ođe a čeka te dosta poslova?

Evo ne znam bogomi.

Харви докле више?

само још пар хиљада и смирићу се, кеве ми..

Da li misliš da gubiš vreme na sajtu čitajući najbanalnija objašnjenja postoputa definisanih pojmova i hoćeš li konačno da skineš jebenu masnu fleku sa zelene košulje da mu jebem miša?

Vuku me neki stari momenti, navikao sam na sajt. Na pozadinu. Na natpise. Živim od starih sećanja. Ipak ona troše manje vremena na sajtu,a daju mi slobodu da činim nešto korisnije.
Ako ne pomogne Veniš odneću je na jebeno hemijsko čišćenje jebemumiša kad ne znam ni da jedem k'o čovek, portikla je za mene.

Znaš li 8 razloga zašto Srbin ne može da bude terorista?

M'RŠ BRE!

Zar nisi trebao da uplatiš ktitora pre neki dan?

Jesam, poslao sam poruku prekjuče ali se ništa nije dogodilo, doduše nisu mi ni skinuli pare. Verovatno je do njih neki kvar pošto vidim da neki ktitori ističu 12. 8. a nijedan 13. ili 14.

Jesi ti, šta je tebi!?

Pa, može se reći. Da.

Srećna slava domaćine!

Vasitinu se rodi!