Prijava

А шта ћемо са овима што су старији, а баве се истим стварима? А? А? А?

Oni mora da su u klimaksu...

А шта ћемо са овима што су старији, а баве се истим стварима? А? А? А?

Кол'ко сам скапирала, нико од њих нема више од 20-ак година.

преблаге казне.

Кол'ко сам скапирала, нико од њих нема више од 20-ак година.

Цениш?

преблаге казне.

Ништа, дај да повећамо онда. Предлози?

Ја сам за то да их побанујете сада на неки мањи период, али да у замену за то имају шансу да некада поново доспеју на наславну. Нпр. да забрана насловне буде на годину дана. Јер овако можда неће имати инспирацију и мотив за писањем, а греота да се сви они због тога повуку са сајта. Јел ме капирате?

А шта, ти мислиш да само они знају да пишу на овом сајту? Морају да се сносе одговарајуће последице, а ово је по мом мишљењу преблага казна.

Ја бих нпр да им налијепе неку наљепницу на профил, то би било кул :Д

Ništa novo. Pandan moderatorskom guranju moderatorskih definicija.

Нису дефке муљаторске. Нисам их ја бирао него модератори. Ја сам само предлагао.

Nema to veze sa predlaganjem. O kvalitetu tih defki se ne može govoriti, jer devedeset odsto vukajlijaša lupa pluseve po difoltu kad vidi neki kurac na naslovnoj ili medju defkama dana. Stoga s te strane-mi nikada nećemo znati koliko su te defke zapravo bile loše ili dobre. Uvek će postojati sumnja. Al nije moja stvar da mislim o kvalitetu naslovne, pa ni neću.

Е, волео бих и ја налепницу, ал' да не буде црвена. Капираш, рецимо нешто жућкасто и да пише УСЛОВНА КАЗНА.

Dub sez:

Ništa novo. Pandan moderatorskom guranju moderatorskih definicija.

Pobeda.

Искрено, ово ми је помало и смешно, поред тога што је изузетно јадно и патетично. Казна је сасвим ок, можда бих им одузела право коментарисања, оно, на неко време. Можда на форуму. Или тако нешто.

Jel postoji neki onako Horešijo dokaz da su muljali, ili rekla-kazala informacije pale? Iskreno, onog nesrećnog Straju svi čekali na penal. Jeste on, onako kako bih rekao, sav strajav, al nemoguće da mu je trebalo da ga gura neko da bi bio najpopularniji autor? Realno, lik štancuje defke za široke narodne mase ko nezdrav, tako da bi kako god okreneš bio prvi. Elem, koji su dokazi?
EDIT: Đokica ljušti crnca ko mandarinu! 2:0 u setovima i 3:1 u trećem!

Е, волео бих и ја налепницу, ал' да не буде црвена. Капираш, рецимо нешто жућкасто и да пише УСЛОВНА КАЗНА.

Може тако нешто, или преко профил слике жута трака и црвеним словима СРАМОТА - МУЉАТОР

Исправка, буљатор.

Коначно неко да ме прихвати негде као истинског буљатора.

Zašto je obrisan post gde je Stefan Kostić na stubu srama? I zašto on nije naveden koji je sve ovo osnovao?

Ja lično sam bio u grupi zbog zajebancije, par njih me je lajkovalo jer su tako hteli, a i predložili mi 2 defke koje nisu ni prošle. Vau. Koje muljanje, jbt, evo, CIA me traži.

Ja sam autor koji je dolazio ovde zbog zajebancije i koji je iz istog razloga ušao u dotičnu grupu. Lajkovanja i ako je bilo, uopšte nisu povezana toliko sa grupom. Lajkovanja je uvek bilo i biće, sa sadašnjim moderatorima sam isto to radio dok to nisu postali, a sad izigravaju lažne moraliste. Strašno. Neću nikog da imenujem, pronaćiće se.

Искрено, ово ми је помало и смешно, поред тога што је изузетно јадно и патетично.

Шалу на страну, ја се не сећам никаквог лајковања, а што се дефиниција тиче, имам 7 одабраних, мислим да су можда две ушле у одабране преко теме.

ЕДИТ:Мени је смешно кад скапирам да је ово све неки тамо сајт и спрдња, а већина нас се примила више него за неке стварне проблеме. Мене заболе за стуб срама, мене је срамота што ја не јебем.

pekky, imenuj, mojne sad tamo vamo...

А шта, ти мислиш да само они знају да пишу на овом сајту? Морају да се сносе одговарајуће последице, а ово је по мом мишљењу преблага казна.

Управо тако, ево Млата је једна од оних аутора који ћути, пише и ужива у овом сајту, а таквих је још гомилу само их не контате јер се не експонирају и јер се бавите тиме ко је коме пушио курац уместо читањем дефиниција. Имате утисак као да ће се сајт распасти због те неколицине која се највише експонира, спемује форум, чет и све остале делове сајта. Форсирају своје дефиниције максимално, исфорсирано су популарни, па одају утисак као да су незаменљиви.

Ја сам за то да их побанујете сада на неки мањи период, али да у замену за то имају шансу да некада поново доспеју на наславну. Нпр. да забрана насловне буде на годину дана. Јер овако можда неће имати инспирацију и мотив за писањем, а греота да се сви они због тога повуку са сајта. Јел ме капирате?

А шта, ти мислиш да само они знају да пишу на овом сајту? Морају да се сносе одговарајуће последице, а ово је по мом мишљењу преблага казна.

Мислим да ће овако казна бити делотворнија и за њих и за све остале. Нешто комбиновано... нпр. бан сваком на месец и по дана, забрана коментарисања и форума на 3 месеца и забрана насловне на 6 месеци.

За њих је то сигурно боље него да имају трајни бан на насловну. А опет с друге стране озбиљно су кажњени али после неког времена биће све као пре. Овако им је већи смор када знају да никада неће добити насловну а то је малте не и смисао писања. А остали аутори ће бити задовољни казном што нису прошли некажњено.