Prijava

Dub sez:
Ništa novo. Pandan moderatorskom guranju moderatorskih definicija.

Pobeda.

Пораз.
80% модераторских дефиниција на насловној јебе кеве.

Овако им је вечи смор када знају да никада неће добити насловну а то је малте не и смисао писања.

Smisao života za neke, rekla bih.

Џими

Dub sez:
Ništa novo. Pandan moderatorskom guranju moderatorskih definicija.

Pobeda.

Пораз.
80% модераторских дефиниција на насловној јебе кеве.

Pobjeda.

Dub
Ništa novo. Pandan moderatorskom guranju moderatorskih definicija.

sviđaju mi se stvari koje niko ne prokomentariše. to samo potvrđuje istinitost iznesene činjenice. a voleo bih da se moderatori oglase povodom ovoga, da čujem i to mišljenje (ne kažem da moderatori imaju nekvalitetne definicije, ali uzajamno biranje je i više nego očigledno).

kakve veće kazne? sve je ovo moderatorski propust. trebalo je to saseći odma', lako je biti general posle bitke.

edit: editovano je gore "kvalitetne" u "nekvalitetne", pre toga post nije imao smisla.

Пораз.
80% модераторских дефиниција на насловној јебе кеве.

Трт Милојка, појма немате, везаре једне.

Мени се чини да сам једну Френкијеву чак и ја предложио...
Ае бре тамо, добијем одабрану сваке 2456457 година, а пишем ту к'о црнац... Што вели онај отварач теме

Samo da pohvalim budalu koja menja ime teme svaki minut. Ali "GULJATORI"! :)

Џими
Dub sez:
Ništa novo. Pandan moderatorskom guranju moderatorskih definicija.

Pobeda.

Пораз.
80% модераторских дефиниција на насловној јебе кеве.

Pobjeda.

2:1 за сад, ајмо даље.

(ne kažem da moderatori imaju kvalitetne definicije, ali uzajamno biranje je i više nego očigledno).

Написаћу ЛОЛ. :)))
Па, сигурно да ће други мод неком моду да одабере дефиницију. :)) Неће ваљда аутор да је стави на насловну? :))

Не схватам зашто вам се не допада мој предлог Лулаби, Млато и Милице јер би они свакако били кажњени а притом би им се пружила 2. шанса.

И ја пишем и оцењујем поштено и немам личног интереса да их браним. Али мислим да је ово врло праведно.

2:1 за сад, ајмо даље.

Тај нерад! Нема право Дуб двапут да гласа!

Поента је да је била та нека група на фејзбуку, где су се људи пљували, лајковали, зајебавали, цимали, причали ово - оно и онда је неко то одрукао овде и кренула је тотална чистка и освета. Нешто попут бацања песка у очи, Жан Клод и то. Не разумем само зашто се држи у "тајности" кад је већ дошло до овога.
Интернет завера. Које лицедлан.

Едита:

Мој пост нема смисла сада, јеб'о ме пас, кад куцам и бленем у Ђоку.

Нема право Дуб двапут да гласа!

Šta oš? Zvao sam te na pivo.

Коњевићу, ја и даље не разумем зашто треба да добијем месец и по дана бана због тога што сам предложио нечију дефку?

Друга ствар, на овом налогу ионако више не пишем дефке, тако да ми је истински свеједно.

Тај нерад! Нема право Дуб двапут да гласа!

Није он гласа, но неко из масе, па онда ти, па онда он, дакле воду те два нула :Д

Šta oš? Zvao sam te na pivo.

A јебеммумиша, сетите се пет секунди пре нег' што се нађете.
Ај следећи пут једно 24 х унапред! Послован сам чоек.

interesantno je da ljudi inače slabo i čitaju definicije, imaš opciju PRATI i piči...mislim, ja prva... ali biće mi interesantno da gledam i ''zapostavljene'' autore na naslovnoj, retki su ali ih ima i sad će možda biti u prilici da se istaknu... i defke su im ocenjene ne više od djuture 50 puta, a bolje su ( po meni) od nekih na naslovnoj.

POENTA: ne pratim više ič.

Одговорите Пекију. Зашто одбијате да урадите то?

онда је неко то одрукао овде

Čisto iz radoznalosti, al zašto bi taj neko odrukao neke druge kad mu je to bilo od koristi?

Ја сам за то да их побанујете сада на неки мањи период, али да у замену за то имају шансу да некада поново доспеју на наславну. Нпр. да забрана насловне буде на годину дана. Јер овако можда неће имати инспирацију и мотив за писањем, а греота да се сви они због тога повуку са сајта. Јел ме капирате?

Да им се пружи друга шанса за насловну? Ако им је то главни смисао сајта, онда не заслужју.