Prijava

Ako nisu skinuli to, sutra ću snimim i da aploudujem...jedino ako ne zaboravim...

Evo slikah, rezultat Radetovog rada, opisanog na četvrtoj strani ove teme:

http://i54.tinypic.com/vmyj61.jpg

i

Rade Lacković, gde ste se sad njega setili ??? Baš je hitmejker.

e, stvarno ko se Prvi setio Radeta?

тешко је рећи, обрисали су тему.

Mr. Ming, pa to je komercijala već. Ma mislim da se niko od nas nije setio nego je neki fan JK, dok smo arčili njen video na YT, rekao 'Idite slušajte Radeta Lackovića'. I nama mnogo trebalo...

тешко је рећи, обрисали су тему.

Trebalo bi taj da se javi, Rade mi je samo dokaz koliko je ovaj sajt i dalje kreativan.

Ma mislim da se niko od nas nije setio nego je neki fan JK, dok smo arčili njen video na YT, rekao 'Idite slušajte Radeta Lackovića'. I nama mnogo trebalo...

Ako je i tako, opet smo kretivni... :)

dobio sam proverenu informaciju da e rade klackovic sazno da se sprdate na njegov racun i da e angazovo hakere da vas nadju kako bi mogo da vas zakolje sIkirom

NE LAZEM KEVE MI!!!!!!!!!

Rade je jednom Otrsio Đokovića u tenisu i to mikrofonom! U jednoj ruci je držao mikrofon a u drugoj jareći but. Dok se Novak u pauzama nervirao Rade je cepao špricer. To se desilo u Beogradu kada su Nole i ostali proslavljali pobedu na Serbija openu a Rade se zadesio u kafani i izazvao Novaka. Rade je prvo tiganjem hteo da igra ali mu kuvar nije dao pa je morao mikrofonom. A kada je pobedio rekao je Novaku 'Bolje bi ti išlo plivanje šabane', seo je u svoj BMW frankfurtskih tablica i otišao a Novak je ostao da plače, lomi reket i urla na klince jer mu nisu lepo davali loptu.