Prijava

http://aurora.ekof.bg.ac.rs/~mima23/prezentacija/beograd/pobednik-sumrak-50535-1-2.jpg

Овде ће једног дана стајати Радетов споменик, запамтите шта вам кажем.

Nedostupna ona je za mene danimaaaaaaaa...

Dobro bre Rade, jel oćeš ti ja da se obesim zbog ove pesme?

лац!ко труперс фтњ

То она група што су отварали после злочиначког брисања теме? Већ иљаду следбеника...

Ма јок, то је његова званична страна. Имамо ми нашу групу, само је затворена за ширу јавност.

едит: слободни сте да се придружите, ако желите наравно.

Видо ови ликови са сајта на врху зида, па ми се учинило.

Ево шаљем линк на пвт. Ако још неко хоће нека ми се обрати преко пвт-а исто.

Ok salji. Ima li Rade profil ovde?

Немам појма Роки, све је могуће. :) Послао сам обојици.

RADE ČOVEK IZ SENKE! FILANTROP! SUPER HEROJ KOJI SE KRIJE POD VELOM NOĆI!

Rade kontroliše Sašu Popovića, ali je gospodin i domaćin i neće da bruka Sašu tako što bi ga naterao da svira harmoniku, a da Peja opet vodi Grand!

раде је раскринкао баварске илуминате, од тада наши животи нису исти.

RADE ŽIVOT SI MI ULJEPŠAO!!!!!!

Раде оде до папе у Ватикан, набије му ону капу у грло, прошета по Ватикану и кобјасни ко је главни. Кардинали му бришу ципеле док шамара масоне на сред трга.

Rade je inkarnacija Miloša Obilića. Aj neka neko napravi u fotošopu mrzi me da ga skidam i instaliram Radea kao Svetog Georgija kako ubiva Aždahu tj Karleušu

DECXKO VERUJ U RADETA LACKOVICA I NEMOJ NASEDATI NA PORUKE LAZXNIH PROROKA I SXEHEREZADA!

RADE SINHRONIZUJE SEMAFORE!
RADE FINANSIRA SOROŠA!
http://www4.slikomat.com/11/0702/t7y-.png

Ljeto, ucvrljilo sunce, mi u studiju, pečemo se, 500°C stepenova.

I tako se tonac i ja razapeli po stolicama ko gušteri kad parkira se audi A8, bem li ga, tamna stakla. Izlazi lik isti Rade Lacković. Otvara gepek i vadi dvije kese pune. Aj, iskuliram ja to. Ne prođe minut - kad ulazi eminentna pojava u studio. Jebote, stvarno Rade Lacković!
Kaže: "Prolazio sam tuda, sllušam vas na radiju, idem za Njemačku, pa reko - da vas počastim malo, evo osvježenja, znam da je vruće!"
I stavlja one dvije kese na sto, jedna kesa puna limenki hajnekena od pola litre a druga puna sokova. Bilo je tu jedna 20 limenki i jedno 5-6 onih tetrapaka raznijeh sokova.
Bato i ja zabezeknuti. Ono - došao Rade i donio nam pivu! Mi se zahvalimo, 'oš šta popit-neću, ne smijem, vozim-navrati ponekad-hoću uvijek-pozdrav-pozdrav'.
Tu sedmicu je samo Rade Lacković pičio. Puštali smo ga jedno 45 puta dnevno. 3 puta je bio u izboru za hit dana. Rade oploditelj!