Prijava

WD40 naspricaj i nestace i rerna a kamoli mast

da da... ja kao i svaki drugi muskarac koji iole drzi do sebe uvek imam wd40 negde u steku. zlu ne trebalo...
ovo je ozbiljna stvar bre! ne zajebavaj

rerna ima dugmence clean :facepalm:
za one koji umeju da citaju...
ocistila, tnx

Jbg, sigurno postoji neka formula kako od tipa sapuna, kisele vode i gumenih bombona napraviti sredstvo, ali je ne znam :(
Najefikasnije što znam je ona Limesova pasta za domaćinstvo. Jednom me žena zadužila da isključim nešto rernu i ja, naravno, zaboravio i to se neki šne prostro po celoj rerni i zapeko, onako sladak. I ja stavim tu pastu, odstoji pola sata i sve spadne. A nije štetna po ljude, one budale prezenteri čak peru zube snjom.

*Ne prodajem te zajebancije, da se razumemo.

EDIT

rerna ima dugmence clean :facepalm:
za one koji umeju da citaju...
ocistila, tnx

Pa Lol.

Da li je ovo jadanje bilo patišpanj za posedovanje moderne relnu?
(Patišpanj - rerna, šaljivo, kapirate... Patišpanj se peče u relni!)

vrlo saljivo :p
doticnu relnu ne posedujem, da se razumemo.
samo doza jutarnje histerije...

kakva je to hajtek rerna koja ima dugme klin...drkas dugme i ocisti se,ne kapiram...

c, pustis 5-10 min to, napece se rerna na 300, ovo zagorelo se napravi na ljuspice koje posle lakse skines.

nema vise onog oldskul ciscenja kada se riba 2 sata i na kraju ne sme da se koristi 2 dana kako se ne bi otrovao...nikada od vas nece biti dobrih domacica,previse je to fensi.

pustis 5-10 min to, napece se rerna na 300, ovo zagorelo se napravi na ljuspice koje posle lakse skines.

Služiti hladno uz bocu banatskog rizlinga.
Dobar tek.

pa ono jes, al sad nemamo izgovor da dva dana zabusavamo s ruckom...

zene, jel nosite crveni ves veceras? :D

naravski! ;)
slike u pvt. gej stop.

vidiš, dobro me podsjeti.
ja još nisam našla šta ću obuć, jesus christ!

Треба ми помоћ, тиче се ране.

Јерсте некад спремали укисељена јаја? Знате оно срање што агресори имају у својим баровима? Интересује ме ваља ли курцу и колико треба да се држи у тегли да се укисели?

спрема моја баба, јебу кеву та јаја. у принципу држиш у тегли док не одлучиш да поједеш

Знате оно срање што агресори имају у својим баровима?

&

спрема моја баба, јебу кеву та јаја.

Ovde se nameće zaključak:

Leprikonova baba agresor i ima svoj bar.

Па ја сам одлучио да их поједем што пре. Колико треба да стоје у тегли док не буду готова?

ко вас јебе, она имала први тв у селу