Prijava

Sto bi rekao PrankMaster: "Nit' mirise, nit' smrdi.", sta ja znam...onako... Ali dobio si nekoliko pluseva za naredne, ima odlicnih.

Укса,добра, поготово део са - Превозио наргиле лолололло

Da, ali ne znam zasto mi je obrisase. Smara me sto nista ne mogu da uradim povodom toga. -.- Odlicna, kratka, jasna, plus. :)

uxxxa91, aj malo oladi, svaki 2. post je tvoj. :)

L0L: Kao što uxxa reče, kratka i jasna. Nasmejala me je, da si samo opičio neki primer bila bi sjajna. :)

Ode u omiljene. :D

Ja se izvinjavam, samo mi je mnogo dosadno. :) Neka me sledeci preskoci, odoh. ;)

Snob, zapažanje koje je duhovito dočarano, može plus.

dobra! grmalj jebe

Kolfild

Baš neka književno-umetnička defka. + mada nije za Vukajliju IMHO.

Barra, uobičajena ulična rečenica opisana taman kako treba. +

Nije nešto...Otegao si bez potrebe, ali i da skratiš ne bi izazvalo preterano oduševljenje.
Ali i dalje je za plus.

Jebeno genijalno. Svaka čast.

Bilo je jos zanimljivije kad si mi prepricavao primer uzivo. Splu :D

Okej solidna, moglo je i kraće + .. I kod mene ima tih baba, ako ih ne pozdraviš gledaju te ko narkomana. :D

definisijus vulgaris! al' istinito :)
i naaaajgore je to što ni ja ne mogu da razlikujem curu koja ima 14 od cure koja ima 24god

zelena dama (opet ja tvoju lolo)
solidna defka, istinita je, fino je sklopljena- nije preduga ili prekratka, ali iskreno nije bas duhovita, ali opet zasluzuje bolji skor nego sto ima.

Heheheheh klasika, sedplas, bravo. :)

Istinita i često se može videti u životu.

Mogao si bar u primeru dati malo dinamike...Dosadna je definicija, ali dođe kao neki sleng, šta znam...A i ne volim da dajem minuse na temi, trulo mi. +

@syngrafeas
hahahahaha brate pokidao si!!! ovo je nenormalno! :D + k'o kuća i omiljeno!

unnamed89
kao prvo cool avatar :D do jaja film!
za defku +ić
duhovito ali može i bolje ;)

A ono, nista posebno.