Prijava

четири екипе иду даље, дакле да бијемо само египат и иран и прошли смо, а онда се укрштамо са групом Б где можемо да налетимо на аргентину, грке или хрвате. Дакле на хрвате. И онда нас усташе јебу за све године страдања у баскету и иду даље у четвртфинале, а ми играмо за девето место, шта, лагано.

Reservoir dog
Diperu, slabo ti ide branjenje selektora. Baš u tim stvarima (malim, ili velikim) krije se ključ našeg nezadovoljstva...

Јебага Доже, не браним га, већ покушавам наћи оправдање неко у његовим потезима и разлог за исте.... Ал' не слажем се са свим, нпр. управо око Митровића, потом око форсирања дефанзивне игре (барем у вестима каже да ће пикати дефанзивно, сад како ће заправо пикати видећемо) са Теом и Крлетом у екипи на две најбитније позиције за такву игру....
Мада и ово је форумашење што диванимо у поређењу са Салетом, јербо је Сале ипак радио под гомилом врхунских тренера широм Европе, а и у Портланду је радио са Карлесимом пар месеци што је био тамо и нека је упио барем 10% од свакога, може бити неч од њега и у тренерском звању.... У Италији је већ сасвим солидне роле одрадио (препородио посрнулу миланску Олимпију и вратио их у Евролигу коју је тек по његовом одласку пазарио Армани, а за Бенетон није он крив што је клуб финансијски пропао), а уз то је радио и у тренинг кампу Денвера под Џорџом Карлом....

fanaticni_hromozom
Po meni Hrvati potcjenjeni

Апсолутно, гледано на папиру, најјачу екипу имају после већ виђених финалиста, Амера и Шпаније.... Поготово јер Литавнцима не игра Мантас, а и Французима, осим Батума, Дијуа и Фурнијеа, играју они који би им иначе били резервисти и трећепозивци....

Субјективни осећај увек имам кад су кошаркаши у питању.... Да нас Дуда води, гледајући да Грци долазе без Дијамантидиса, Спанулиса и Софоа и имајући у виду да су Кроасани, гледајући имена, најјачи после Шпанаца у нашем делу рекао бих да нам не гине полуфинале, ал' нема више Дуде, па ваља нам видети шта ће Сале дуради, надам се најбољем, а и човек је заслужио подршку због имена макар, ако не због звања, и не треба да се пљује по коментарима на разним вестима....

Видећемо шта ће бити и како ћемо одрадити првенство....

Mi uz tri pobede možemo do 1/4 finala, čak i sa dve, ali tu bi nam trebalo više sreće nego znaja.

Hrvati su jaki kao zemlja, biće još jači kad se Tomić uigra

http://www.b92.net/sport/spanija2014/vesti.php?yyyy=2014&mm=08&dd=28&nav_id=893266
Igra li ko? Stevane, dušane? Znam da ste vi nonstop na b92 pa mora da ste sastavili ekipe, lol.
Ja ću da bacim jedno 5-6 timova, pa bi mogli da se organizujemo na nekoj temi da pratimo stanje.

Дерање отворио тему, за онај мвп сајт: http://vukajlija.com/forum/teme/63720-fantazi-spain-2014

Види тамо шта ћете, ја нисам одушевљен ни једним, ни другим, али вероватно ћу се придружити, за шта год да се одлучите.

александаркг
http://www.b92.net/sport/spanija2014/vesti.php?yyyy=2014&mm=08&dd=28&nav_id=893266
Igra li ko? Stevane, dušane? Znam da ste vi nonstop na b92 pa mora da ste sastavili ekipe, lol.
Ja ću da bacim jedno 5-6 timova, pa bi mogli da se organizujemo na nekoj temi da pratimo stanje.

Igram ja, jedva sam napravio jedan tim, gde da pravim vise, smara.
Azinanik junajted, inace.

Samo da napomenem da ne igra Teodosić sutra.

у колко сати не игра?

Čak ima i prenos na RTSu!

https://www.mozzartbet.com/sr/spanija-2014
Bokte ladno smo u mocartu treći/četvrti favoriti za titulu
Kako je po stranim sajtovima

Pa čitah danas na b92 da smo osmi favoriti, Ameri, Španci, Brazil, Grčka, Francuska, Argentina, pa mi. Kvote na nas idu valjda od 40 do 90, kako gde.

Па ови наши ако не бију египат са петорком јовић - марковић - симоновић - бирчевић - штимац треба да се одјаве и врате се кући. дали хендикеп на наше 22.5 чини ми се. шта цените, тријес разлике лагано, или мучење до пет минута пред крај где се наши одлепљују на неких 11 и завршавају лагано?

realno coa, taj hendikep bi morali pokriti i sa 2. petorkom...ako ne pokriju taj hendikep neka se lagano kmetovi vrate u beograd...

cekaj, da li je realan taj hendikep? pa ja sam ocekivao nesto tipa 35,5 ili tako

sto bi reko brat tibor kvote ko iz diznilenda

ДОШО ЈЕ И ТАЈ ДАН

ЈЕБОТЕ СВРШИЋУ У ГАЋЕ