Prijava

JEBAĆE NAS EGIPAT JAKO STROJKE!!1

biće teško biće nula tri!

+24 ZANAS, I RAJA ĆE DA SE POPALI DA OSVAJAMO A VEĆ SLEDEĆU DUVAMO KARUUUU!

Mog'o bi se koji evrić staviti na Egipat.
Ipak, ulog x 20,00 nije mala kinta

Ove ko da muta trenira

фали ти бар 2 до 3 смајлија.

Odlican potez selektora da promeni sto vise igraca kroz utakmicu kako bi svako dobio sansu da se uigra i sto se kaze oseti loptu :). Nadam se da ce Nenad biti sto posto spreman pred bitne utakmice, mada Miroslav je pokazao da ga odlicno menja :). Vidi se da se Teo uigrava. Jasno je da smo bolji od Egipta, samo napred momci, vidi se nas kvalitet, idemo na medalje! :)

боже какав јебени малоумник сад сам се брда чудно осетио док сам ово писао могу мислити како је њему лоло

јебите ви мене ако би мицов боље одиграо од јовића

И заједно да гледају како беба расте у стомаку нечије рибе....

Свидело ми се како смо играли, ал' ми се опуштања на моменте нису свидела.... Но, сутра да видимо како ћемо се рвати са озбиљним репрезентацијама.... Радуљица одличан....

Ovaj Egipat bi se borio za opstanak u ABA ligi. Tako da ove solidne partije RKG boranije ne treba da zavaravaju. Sve je lepo objasnio Vlade Đurović, lolo.

Sutra bi bilo dobro da BRaduljica, Bogdan i Bjelica izdominiraju i da sjebemo Francuze, i da budemo mirni što se plasmana tiče.

Nego što Bjelicu baš ovoliko boli kurčina? Nije mi jasan momak stvarno. Ako neće šta se odaziva kojkurac

Ja sam ubedjen da ćemo dobiti sve osim Španaca.

Французима још приде не игра Маинми, а као замена им стиже Ким Тили....

Исто у пола четири....

Brazil ima solidnu ekipicu.

Имају Хуертаса, Барбосу и центре.... Остатак им је рупа....

Brazil precenjena ekipa