Prijava

A stvarno Fendere što se mešaš? Zar se nismo nešto dogovorili? Opet ćeš posle da mi cmizdriš, a ti si taj koji ne poštuje šta smo se dogovorili

јебо бан, највећа казна за вукајлијаша је кад би му узели и побрисали сав труд који је уложио у то да испадне до јаја пред другим вукајлијашима и супериоран у расправи са љутим непријатељем

само да има неки модератор који прати ову тему и још да је докон да побрише претходне две стране

казниш неколико људи простим одржавањем форума и настојањем да тема кошаркашка репрезентација србије служи разговорима о кошаркашкој репрезентацији србије

а ја понекад мислим како мени није лако

http://vukajlija.com/epski/220305

Ja se najviše iznerviram kad me banuju i pobrišu. Nekad bi i odslužio mesec dana samo da ostane epic win.
U pravu je stevan.

Je l' se igra neka košarka?

Ivičasti odronu iz Bečmena, znam da te kompleksira to što si iizrazito ružan, pa ti je našminkani pederko svako ko to nije. Pošto si isključivo iz toga što poput tebe nisam ružan kao kurac zaključio da sam mali našminkani pederko. Ne znam odakle ti to da sam mali, al dobro.
Svakako se ne predstavljan kao neko zajeban ovde, za razliku od tebe koji to radiš svakom prilikom. Osobina koju imaš je osobina koju ima svaka lajava i ružna žena.
O pucanju kompleksa nemoj, jer si ti taj koji nalazi potrebu da mi se prvi obraća. Ja nisam navikao da komuniciram sa šabanima kojima je rečnik uzak kao i parcela na kojoj vade zlatice iz krompira.

Jebiga ružan si i intelektuaalno izrazito limitiran. Nisi previše video sveta i kapiram da ti je negde drago što smo izgubili Kosovo, jer možeš da kažeš da si bio preko.

prihvati da jesi mali nasminkani pederko i bice ti lakse

Nisam znao da si tu verovatbo bih nastavio
a i vidim da su se ostali smorili

Uostalom okaci svoju sliku pa nek vide ljudi dal lazem

Šta bi nastavio? Da se nameštaš na palamaru. Nemoj.

Nema potrebe da kačim svoju sliku, jer imam ozbiljno zanimanje, pa nije prikladno da kačim svoje slike ovde. Niti sam prigradski papak pa de se dokazujem lokalcima. Ne ide.

kada god se svađate jedan andjelkons umre

Nemojte se svađati pls :(

Od vaših svađa Raduljici opada brada,Bogdanu se koče šake, Bobiju se smanjuju uši, Kalini se vilica krivi u kontra smeru, a Saletu raste kosa na potiljku.

Vidi lepi vise sam ja sam sebe nabijao na palamar svojim postovima u kojima sam polivao i mene i tebe nego ti. Realno su ti prozivke go kurac i prilicno sablonske uz ubacivanje mog rodnog mesta.

Realno seres, nikakvih posledica ne bi bilo i da okacis sliku, adresu i jmbg. Okacio bih ja nego sam rekao da necu jbg. Mogu da skapiram da ne zelis da iko zna ko si ali nemoj onda glumiti nadrkanu njusku i vod za odstrel, opusti se i popi pivo

Realno seres, nikakvih posledica ne bi bilo i da okacis sliku, adresu i jmbg. Okacio bih ja nego sam rekao da necu jbg. Mogu da skapiram da ne zelis da iko zna ko si ali nemoj onda glumiti nadrkanu njusku i vod za odstrel, opusti se i popi pivo

Svako može da sazna ko sam, a dosta me i zna lično. Jedno petnaestak članova, možda i više. Isti mogu da ti potvrde da mi je retorika ista i uživo. Pitaj ortaka sa basketa. I nakon toga prekini da ispadaš glup kao kurac, svega ti.

Mogli biste za promenu obojica da prekinite malo da serete jedan drugom u usta na temi o košarci.

једна лепа вијест, радуља тренира и иде у нба највероватније, а био сам у трипу да само пије и јебе откако су га истерали из кине

Znači ne jebe... :(

Stvarno lepa vest ako je tacna