Prijava

Gledam malo raspored i kostur razigravanja... Evo neka umjereno objektivna prognoza. Neka od prve dvije sa Špancima i Njemcima dobijemo jednu, protiv Islanda dobijemo i od poslednje dvije sa Turcima i Italijanima takođe dobijemo jednu, to su tri pobjede što nam donosi - ajde neka bude treće mjesto u grupi (možda i drugo - svejedno).

Ako uzmemo da će Francuzi na domaćem terenu uzeti prvo mjesto u grupi A, mi ćemo ukrštanjem dobiti Ruse, Fince ili Izrael. Nisu kesa protivnici, al stvarno mislim da ne bi trebali kiksati ni sa jednim od ovih reprezentacija.

Četvrtfinale, mogući protivnici - Grčka, Hrvatska, Slovenija i Litvanija. Ajde da kažemo da smo od Slovenaca objektivno jači, a sa ostale tri smo egal. Kako god ispadne, biće krljanje, da li u polufinalu gdje će nam narasti muda ljuto, da li u razigravanju za peto gdje ćemo gristi da se čupamo. Uzdravlju i zapamtite ovaj post pičke.

Ne valja. Objektivna prognoza: pusimo prvo kolo spancima jbg cigani dosli spremni i motivisani mi samo motivisani posle toga jebemo svabe jer ne moz da izgubimo dve za redom taman da je katolicki bozic onda sa islandom slaba partija i dobijamo na guzove sale ih napusava ne stedeci prideve i epitete dolaze turci koji ne znaju sta ih je snaslo rafalna paljba iz odakle oces italijani vec posrani posle naseg silovanja turaka dolaze u grcu jebemo ih peske bez trcanja i tu je vec samopouzdanje na max a muda nadrkana na 4 bara prolazimo kao drugi u grupi ili nekim userom da spanci popuse karu prvi al to tesko znaci drugi i tacno nam zvizde jaja ko nam dolazi u ukrstanju jer ko god da dodje ide direktno u ambis jer je i bogdan vec uvatio zalet teo pio asteriksov napitak kalini dodelili nosaca za muda a bjelicu ni swat ne moze da sacuva onda dolaze francuzi i tu samo pustimo da pritisak i stefan markovic na parkeru odrade svoje

неби волео да идемо на израел, јес да смо их добили два пута ал може да нам буде лош дан и да не можемо вола да убодемо а они убацују фрижидере и угаоне гарнитуре у обруч и избаце нас а и већ знају како играмо и како могу против нас захваљујући искуству из две текме

волео би русе да чукнемо опет четрес разлике зато што нас нису бранили од натоа и да им вратимо за четрес четврту силовањем макар у баскету

Prvu gubimo od Spanaca, Nemci dobijaju lako Islandjane i u drugom kolu napaljeni na krilima publike i sudija nas muce ljuto.

ma jebaćemo švaboa

Kase vi igrate Kleopatre de da i ja.
Očekujem poštenu borbu naših momaka. Čini mi se da atmosfera dobra, da se zna da je selektor glavni, i da ćemo ih jebati đe god stignemo. Španija jeste dobra, i iskreno, bilo bi dobro da to izgubimo, pa da se dižemo ko feniks. Nama treba da se dovučemo kako znamo do osmine finala i onda kreće proces mljevenja jerbo nemamo neke grandiozne zvezde, a tim će uvek pobediti jednog pojedinca. Uz to, imamo jaku klupu do pičke materine, a na toj klupi niko nema strah da zvizne šut kad god ima priliku. Računam da će to ubiti protivnike u kasnijim fazama.

Овај Николић брт је најјачи новинар писаних медија у Србији. Коме не заигра срце на ово, усташа је.
http://sport.blic.rs/eurobasket-2015/vesti/186093/ZABORAVLJENA-TAJNA-Evo-zasto-su-orlovi-najmotivisaniji-tim-na-Eurobasketu/komentari

Oznojio sam se od teksta

'95-e bi mi suza potekla, a sad su se muda orosila.

хаха жига ме нешто стомак, предвиђам опасну проливчину

bice tesko bice 83-70

Коме не заигра срце на ово, усташа је.

Hahaha brt ništ nije zaigralo odoh puštam bojna Čavoglave jbg poy

Bjelica ce jebati Novickog, zapamtite, poyy

http://sport.blic.rs/data/images/2015-05-23/617564_muskarac-place-foto-profimedia_f.jpg?ver=1441138561
Tekst je ok do ove fotke. Posle toga - patetična govnurda.
A ovo za Divca je fejk, juče čitao o autoru, kaže - sprdo sam se malo da vidim kako će stoka da reaguje.

Коме не заигра срце на ово, усташа је.

Dobro ja navijam za Partizan, pa je prilično jasno za koju momćad navijam.

GDJE STE DELIJEEEEE
GDJE STE GROBARIIIII
GDJE STE RADOVCI
GDJE STE ČETNICI
GDJE STE SE SAKRILIIIII

шта ставити с ким играмо у финалу? да освајамо квота 8, а финале дал фазон с литванијом?

Sa spancima ako kostur dozvoljava

Mislim da ne dozvoljava jer se nakon četvrtfinala ponovo sastaju timovi iz grupe A i B, znači meći s Francuzima finale.

мала квота, а на моцарту као да дозвољава. као можеш да комбинујеш то.