Prijava

Kapiram da će Jokić i Raduljica provoditi dosta vremena zajedno na parketu.

Tomo Tibodo, GM i trener Minesote, asistent USA reprezentacije. Može biti da je i on šapnuo Nemanji da ne igra. A a a?

смол бол, симонара добија огромну минутажу на 4

не свирајте курцу узимамо медаљу!!!

bobija ne treba više nikad zvat

NEKA BRAĆO osvojili smo moćnu svetsku ligu jebeš basket, ko osvoji tu svetsku ligu ostaje upamćen vekovima baš mi je drago plava četa na vrhu sveta barsa pes 2016 azpilicueta

Kakve je kurčeve sreće Bjelica, čovek se skoro potpuno oporavio, ali mora da miruje još tri nedelje.

ако некога занима европско у20
https://www.youtube.com/watch?v=VSPqjPUwJ3U

Ako je sudeci po tribinama, ocigledno nikog.

Четворка је Јанковић, није центар.... Пристојно је одиграо пар утакмица у Летњој лиги (на првој је дао 17-18 поена), може бити ОК играч у Европи, ал' у НБА лиги не верујем да ће нешто направити.... Имао је добре партије на колеџу....

Одсуство Бјелице ће јебено да се осети.... И у нападу и у одбрани.... За њим треба жалити.... Уз Теа нам је најбитнији играч у репрезентацији био на два претходна такмичења (мада, са друге стране, нисмо имали Јокића).... Сад се надам да ће се Мачван, тако спор и тром (најпротраћенији таленат наше кошарке од Миличића) опоравити и заиграти.... Иначе нам оде скок у курац.... Бирчевић и јебени Радуљица граде рекет и хватају лопте к'о да су плејеви од 1,75....

gonzo
Nego Diperu brate radiš li ti negde kao novinar ili si preko neke druge priče upoznat sa stvarima u košarci?

Јашта, к'о фриленс новинар од зимус, ал' за европску и америчку кошарку (колеџ, развојна и НБА лига), а и раније нешто ситно играх, мада сам доста бољи к'о помоћни тренер био у једном клубу нешто мање од годину дана.... То сам баталио због лиценце, коју ћу касније извадити, а и ово ми је мање стресно и мање времена ми одузима.... А и поред тога, омиљен ми је спорт па бих свакако пратио доста....

И Адидасов, али и Најкијев су елитни кампови.... Мада Најкијев у Портланду није камп такав, ал' исто има гро скаутова....



АЈМО ШТИМЕ, СКОЧИ ШТИМЕ, ШТИМЕ ДАЈ ГОЛ....
http://i.imgur.com/wkdcoF8.jpg

Пејнтшопујем, разбијам....

Дриперу, истина све што кажеш јеем ти сумпор!

Dajperu, razumijes li se koliko u skauting u nasoj ligi i imas li neke preporuke?

U prevodu: imas li dojave brt hahahahahahah

može li simonović u prvoj sledećoj utakmici zvezde doći 1.5 - ?

А јесте луцкасти, јеб'о вас Љеб.... К'о да сам рек'о да сам у Партизану и Звезди играо, а не у усраној ВИБА лиги где је пола Новог Сада играло.... Ал' звучи јаче кад кажеш да с' играо, а не где јбг....

Nisi skapirao...jebe se nama gde si igrao pitamo za dojave brt

Брт, бољи скеч очекивао од тебе сам.... Ево, трећи плеј Стразбура и Дарко Русо кажу 10 тројки Симон даје Америма на 10 Штимариних асистенција.... Онако, лагано к'о из пичке, иза леђа пасови.... Може л' тако брт?