Prijava

On sad ima alibi boli ga kurac

e ako majku ti jebem celavu pa se pokunji na kraju

Đorđević kriv za povredu Bjelice!

Бјелица виђен у граду са левом папучом у руци! И то јапанком!

Jel ovo tibor radio
Kapiras posto je on imao onaj magazin sa osmobitnim slikama pa ja kao onda aludiram na nizak kvalitet slike otuda stos

Ozbiljan hendikep imamo sada

Nacionale decxko, zasto si VUCIC PROPO?

Kakva jebena povreda? Upala živca?
Zna li neko šta čovjek treba da uradi da mu se ovo desi van sezone? Valjanje klada u šumi, klabing, zahtjevne poze u seksu?
Sezona za Minesotu je završena u aprilu, i još nije pola sezone igrao.
Je l' doktori u Evropi toliko ne valjaju da se sve povrede otkrivaju samo u matičnim NBA klubovima?
Ko koga jebe ovde? Kako da gledam repstaciju bez Bjelice...

Popusi ga timlo sad nece narod znati o cemu se radi,sta si menjao sliku... Sad me svi gledaju cudno zbog tebe

Ima li azuran spisak dostupan javnosti teenutno negde, igraju macvan i milutinov

Hahaha ko te jeb*e. Xd

Milutinov je valjda igrao ljetnu ligu, otkud sad on u reprezentaciji?

Ma ne,ono sam pitai nego sam zaboravio upitnik, svakako meni su oni dobre opcije kao centri bar sto ja pamtim a nepratim ih god dana sig mada tako nisam i macvana video nigde godinu dana pa kad se vratio u partizan bio im jedan od najznacajnih lobanja ujedno sam ga zgotivio tad u svakom slucaju jako solidan i iskusan igrac steta pricati pogresno

Ja mislim da je Bjelicu strah terorističkih napada, pa zbog toga izbjegava Rio. xD

strah od zika virusa heh

sad bez zajebancije, odo u kladionu staviti pare na SRBIJA ČASNO 8. MESTO NA OI

Свака част Салету, за само пар месеци очистио је репрезентацију од НБА лигаша

ђорђевићева сујета >> луксова сујета

Piem od podneva i jo se drzim al cu pokleknem.

Očekujem krah repke, Ðorđević da bude otjeran govnjivom motkom, Radonja selektor i onda jebemo.