Prijava

Bravo tilmo, vrati se jos koju strsnu unazad pa okaci jos nesto sto je neko vec okacio

Marko ako sam ja dobro cuo/razumeo/povezao sta aco petrovic prica onda jesu

Jebem ti, već vidim sebe sa Dule Vujošević pogledom kad nam se budu vraćale ove trojke protiv ustaša.
Ali, oplako sam kad je brat uvali.

Ne sekiraj se brt u narednih 8god necemo izgubiti od njih

Део се већ вратио пре две године.... У сред Арене, финале усране АБА лиге играју Цедевита и Цибона.... Ал' јебаћемо их докле год су им на кецу и петици Роко Укић и Миро Билан....
Миро Билан.... Јебем ти, којим црним вуду магијама су добили Месинину Италију....

Део се већ вратио пре две године.... У сред Арене, финале усране АБА лиге играју Цедевита и Цибона....

Ma jok bre Diperu, to je kurac iako je bilo bolno. Koliko su samo prskani u Zagrebu, trebaće im vek da vrate sve to. Mada je ovde ipak reč o reprezentacijama.

Ej, a realno bi trebalo to da nam natrljaju na nos. Izbacili večite plus Nolan Smit dao trojku u poslednjoj sekundi.

Al izgleda da su sjebani u mozak i trebaće im mnogo da se povade.

Јес' курац у поређењу са Салетом, Стојаковићем, Кецманом, Рашићем и сад Јовићем, ал' јбг - део су фино вратили са тим финалом....

Ma imamo mi kredita. Al da su barem malo peckali, oni jok.

А нема шта да пецкају јбг.... Људи ћуте и раде и сад имају фантастичне таленте у Бендеру, Шарићу и Хезоњи, Богдановић је још млад, не знам какви ће Зубац и Жижић бити, али им се екипа неће више сводити на Миру Билана, Бараћа, Рудежа, Симона, Укића и сличне.... Још ако их преузме Спахија или неко сличан, а не јебени Бранимир Брстина биће они добра екипа....

Sve je to do jaja Diperu, samo ja nigde ne vidim krštenog plejmejkera među ovima koje si nabrojao. Hezonja to svakako nije. Oni razvijaju sve same četvorke i petice, a samo sa tim se ne prave rezultati.

Meni je od prošlog evropskog pa za narednih nekoliko decenija prva asocijacija na hrvatsku košarku ona sad već genijalna "Kruno Simon u stilu Džejmsa Hardena."

Dule brate evo snimka gore, nekoliko postova ranije.

Dule koštunica1001 XD

Дрејпера увек имају Гонзињо ололо....

jbg nisam vido al tilmo nije stavio ovaj kretenski kurirski naslov svakako lol

пост са мвп форума, исмејао сам се јако, верујем да је тачно:

Kad vec pominjete odnos Macvana i Kaline, jos od Kopaonika sam znao za jedan krajnje bizaran dogadjaj izmedju njih dvojice. Ali nisam hteo to da pominjem jer licno meni je to totalno nebitna stvar, a i nije prikladno za ovu temu. Drugo, covek koji mi je to ispricao je jedan od clanova reprezentacije i zamolio me je da ne sirim takve stvari.

Ipak sam odlucio posle par sati vaganja da vam to iznesem, jer vas sve izuzetno cenim, moji dragi forumasi!
Naime, tacno je da je situacija izmedju Kaline i Macvana bila krajnje zategnuta jos od okupljanja za klvalifikacije kada se nisu ni pogledali, a kamoli pozdravili. Te je Djordjevic vodio svakog narednog dana individualne razgovore i sa jednim i sa drugim, ali i pored obecanja i jednog i drugog da ce sve biti u redu, stvari su izmicale kontroli.

I onda Kopaonik, nasa najveca i najlepsa planina, pravo mesto za resavanje problema, zblizavanja zavadjene brace i sirenja tople ljubavi! Vecernji trening se zavrsio, igraci umorni odlaze u svlacionice i pripremaju se za tusiranje. Milan Macvan ulazi u svoju tus kabinu, glava nasapunjana, stoji okrenut ledjima, i pojavljuje se bradati manijak-Kalina niotkuda i udara mu cajper, tj. prstenac, kako hocete, nalogodavac pogadjate...selektor Sale, zbog atmosfere! Da se vratim na dogadjaj, naravno Macvan izvan sebe, ludi, jedva ga sprecavaju svi reprezentativci da ubije Kalinu, medjutim, posle 10 min. svi sede goli i smeju se ko ludaci ovoj krajnje morbidnoj situaciji!

Od tada cveta odnos izmedju Milana i Nikole, i ova situacija na snimku sa pozdravljanjem igraca je u stvari sala Macvana, ne vidi se na snimku kada je pruzio ruku Kalini, a ovaj krenuo da overi, Milan je provukao ruku ispod Kalinine i rekao poletarac! To mi je isto ispricao "izvor", videli ste da se svi igraci smeju na snimku.

A sto se tice Djordjeviceve metode mirenja, sta reci, covek sa toliko iskustva, setite se sukoba sa Drazenom, pa Danilovicem. E to je trener, koji je ucio od takodje vrhunskog tate trenera Bate, izuzetnog psihologa i coveka!