Prijava

у четвртфиналу испадамо запамтите овај пост пичке

i ja mislim isto cetvrtfinale

a sta mislite da igramo sa onom reprezentacijom iz indijanapolisa danas protiv nas to jest ove ekipe sa teodosicem da li bismo nas pobedili usrali bismo nas 15 razlike ja msm

Stimara presao u Efes za 550K po sezoni

Ja tipujem polufinale. Nema ko drugi, realno.

Ми, Литванци, Французи и Шпанци, то је то.

и словенци што да не

имају драгића са ракетама у дупету, рендолфа, малог дончића, верујем да могу да буду изненађење првенства, а уз то ће сигурно бити у топ3 тима са најефикаснијим утакмицама, прштаће код њих свака.

добро претерао сам мало неће баш три крштена играча и још два полутана (блажич и мурић) да их одведу до полуфинала јбг, мада може да се деси кад је овако осакаћено првенство

едит: да имају и видмара на центру шта може то да буде сасвим пријатно изненађење од екипе.

Брате, Видмар се распо, гледао сам га прошле сезоне пар утакмица у Шпанији, не може вола прстом у гузицу убост.

О осталим полутанима из Крке,
ОЛимпије и Тајфуна не треба ни говорити. У суштини, ако им спријечиш Дончића, добио си их 100%, пустиш Драгића да убаци својих 20 поена, остали сви ће бити испод просјека.

Ne ubaci Dragić svojih 20 poena baš uvek, evo možda je još neko sa foruma to primetio

подједнаке шансе имају за полуфинале к'о и хрвати и литванци по мом мишљењу.

иначе имамо прву петорку која може да спусти 90% утакмица на 130 поена, јовић-богдан-лучић-калинић-кузмић, па додати на то и лазића и милосављевића који могу затворити сваког бека на овом европском, уз доста ротирања на четворци и јединици биће ово мучно за гледање, ал' може испасти добро

ја мислим да се макаронац не би сложио с тим да драгић убацује својих 20 поена, ха, ха, ха.

Ma pustis ga kurac ne pustamo nikoga bre ajmo bre

Osim mozda gasola hehe

#ЖигаДимецМВП

Brate odavno je bila vest da ce macvan biti zamenik kapitena. Trebalo je da bude simon al kad se povredio odmah je receno da je macvan zamenik, sad kad ne igra teo logicno je da zamenik bude kapiten.

Nema nekog prevelikog razloga za komentarisanje najiskusniji je tu(ili makar jedan od) i to je to

Не, слажем се ја потпуно, ауторитет је на терену, има стварно велико искуство, али сам хтио да чујем мишљења вукајлије.

Kad pogledaš, Mačvan je logičan potez. Ima solidnu karijeru, dosta iskustva, godinama je tu i to je ok. Ali recimo nije ok da se forsira povratak Nedovića na 7 dana do prvenstva. Zato što neko guli dupe mesec dana, trenira, ulazi u formu, i onda dodje Nedović i otme mu mesto. Koliko god ja voleo Nedovića, nije da je Kobe pa da bez njega ne možemo.