Prijava

Јесте, али је Недовић опет неколико година у репрезентацији, познаје систем, има искуство, за разлику од људи који су први пут са репрезентацијом. Како год да одлучи Сале, ја вјерујем да ће добро изабрати. Глупо је сумњати послије 4 године одличних резултата.

Ma nije tu samo do sistema, ima i do forme. Verujem da će Saša to da odredi po savesti, ali sam lično stava da je igrač nespreman za ovo prvenstvo.

nedovic ce pogoditi 2 /2 trojke.vau legenda.posle ce promasiti 5 suteva i izgubiti 3 lopte.
nikakvom zaslugom izvikan igrac.

A ko kaze da nedovic sigurno ide?

a pazite ovu petorku:

Tsinsadze
Markoisvili
Sanikidze
Shengeila
Pachulia

klupa: Dixon, Sermadini

ja bas volim gruziju i oni mogu isto da naprave iznenadjenje i proci ce grupu sigurno

Ne igra Nedović sigurno u Atiini na turniru

Групе квалификација за Сп 2019

http://i.imgur.com/dCxRixN.jpg

Dobro Mitke. A koji je sistem takmičenja, koliko ekipa ide na SP. Moram li opet temu da pravim jebemu brašnjavog miša.

по две сигурно

Ја ово на твитеру покупио, нисам још наишао на појашњење. Ако нађем, окачићу. Не знам ни колико прозора планирају ови коњи из ФИБА.

Grupe izvučene još pre tri meseca, verovatno su sad cekali kvalifikante. Elem, 12 ide na SP.

U "evropskim" kvalifikacijama učestvuju takođe 32 reprezentacije, od toga 24 tima sa Eurobasketa, i još osam nacionalnih timova koji dolaze iz pretkvalifikacija koje su avgustu. Timovi su podeljeni u osam grupa iz kojih po tri najbolja idu u drugu fazu.

U drugoj fazi se prenose bodovi, i prave četiri grupe od po šest timova, a potom po najbolje tri ekipe iz svake grupe daju 12 evropskih reprezentacija ide na Mundobasket!

превише цимања око тако бедног такмичења

Грузија 14% за 2. Да их не серу тројке, имали би 6 поена 1/4. Одлично затварамо рекет.

Kako vasa micic iskusno vraca gruziju u mec

не могу добију грузију слепци ви маштате о неком злату хаха

запамтите овај пост пичке

vi ste jednostavno smešni, GRUZIJA JEBOTE HAHAHAHAHAHAH

jebeni vasa micić

- Ja mislim da Lazić mora ići, ta njegova zverska odbrana i zaključavanje protivnika su nam neophodni.
- I ja isto imam IQ 42.