Prijava

Ovaj je neki gvozden/zapata

A popusi ti kurac bas

Ne mogu da gledam ovog Micića, svega mi. Jebote, ne znam što ga Đorđević toliko forsira.

Зато што пензијом Марковића, отказима Теодосића и Недовића и нема баш кога за ту позиију, сем Јовића, евентуално.

Вечерас као да нисмо имали конкретно решење у нападу, сем Бобана.

Па Јовић је двадесет пута бољи од јебеног Мицића, а овај Мицића форсира 25 минута по текми. Јебено му испада лопта из руку, даје лоше пасове, свако његово преношење лопте уноси нервозу, катастрофалан је.

Боље би јебени Штимац играо плеја од Мицића.

Па мислим да баш покушава да га уигра јер му треба добра замена за Јовића.

Nisamu toku, samo mi nemojte reći da nam je na EP primarni plej Micić pls

izgleda da ni KAlinic ne igra dantenejebo

ложите се срби још мало

Bozo Djumic bi mogao poziv dobiti kako je krenulo

Aukurac jebeno treba Sale sad da pozove napržene amatere iz Crnokose, OKK-a i Dynamica, a ovo ostalo sve da pošalje u tri lepe

Gonzo, je l' znaš možda ko je taj Stefanović iz univ. reprezentacije USA?

Јовић први плеј, Васа бедна замена. Богдан и Милосав су одлични на двоји, Лучић ће да јебе и не вади, Гудурић можда пријатно изненади, Мачван јебе и не вади, Бирча пријатно изненађење, Боби силује из места, Кузмић припомаже а Штимара ће бити најбољи радовалац са клупе на првенству.

НЕ МОЖЕ НАМ НИКО НИШТА ЈАЧИ СМО ОД СУДБИНЕ

Дакле, биће мало проблема у групи а онда се пали машина. Прво место и копирам овај пост кад освојимо.л

Plankton, za više informacija probaj da guglaš Sasha Stefanović, kad tražiš Aleksandar, baš jako malo toga izbacuje.
Evo ti ovaj članak ako znaš engleski, zanimljiv je

http://www.jconline.com/story/sports/college/purdue/basketball/2017/06/09/purdue-sasha-stefanovic-carrying-family-tradition/379153001/

Inače i za Australiju kida neki Dejan Vasiljević. Rasuti nam mladi mozgovi po svetu :(

op uzengije majku ti jebem cekic i nakovanj

Otkazao djordjevic hahaha