Prijava

Svi su smrtni osim Radeta Lackovića.

ZeZaToR
Šta ako mislimo da ono što smo mislili smo zapravo mislili da mislimo?

To znači da si u prošlom životu bio kraljica Engleske koja je volela da opšti sa konjima!

Isto pitanje i sa nastankom sveta...šta je bilo pre nego što je nastao?
bilo je sve crno...al i to crno je nešto, i to crno mora negde da se nalazi u vremenu i prostoru, a šta je bilo pre tog crnog??

Divi Vukašin, nećeš trolovati :P

Не видим чему толика фасцинација тиме. Живот је настао пре пар милијарди година, та ми смо практично били мртви читаве милијарде година, све до пре пар деценија. И опет ћемо у ништавило за коју деценију. Мени је то ок.
Ал' човек је пичка, па не може да се носи са ужасавајућом истином и не може да живи за сада, па зато смишља бога и "оне светове" и тиме велича смрт и уперен је против живота. Човек је највећа бедара од свију животиња.

Ni ne pokusavam, samo kazem svoje misljenje :)

Ako bi smela da se ubacim,slazem se sa Warnerom.Ljudska potreba da se tesi je ogromna,pa ima pakao raj itd...Tesko je prihvatiti da je ovaj zivot sve sto dobijamo,pa svi oce repete.Mada bih volela kad bi reinkarnacija postojala.Zasniva se na osnovnoj cinjenici da se materija ne moze unistiti vec samo prelazi iz jednog oblika u drugi,pa tako i dusa.

Duša nije materija!!! kako možeš takvu stvar da odvališ i da ostaneš živa???

Alo ljudi umiru, jer da ne umiru cela moja familija bi crkla od gladi!!!

Svi su kamenorezci, grobari i voskari.

@Petar Pan Pezos
Ljudi jos raspravljaju o tome sta je dusa,ako si je video idi reci im sta je.Ja samo kazem da ako se dusa smatra materijom onda je pod tim uslovom reinkarnacija moguca (teoretski).End of konverzejsn

Niko dosad nije spomenuo duh. Šta velite na to?
Ja mislim da smo mi ustvari duh, kome je dato ovo telo. Naš mozak je duh. Kada umremo oslobađamo se fizičkog tereta i u zavisnosti od toga kaki smo bili u materijalnom svetu, sledi naredni korak... "viši nivo".

Сви ми који смо јебали мртве жене итекако смо сигурни што се умирања тиче.

Ja samo kazem da ako se dusa smatra materijom onda je pod tim uslovom reinkarnacija moguca (teoretski).

Mozda je neka vrsta energije?

Ја нешто трипујем да је топлота душа. Јер топлоту другог човека можеш да осетиш и без додира. То ми је баш нешто трип, капирам земни гас је гомила душа диносауруса.