Prijava

Poenta igre je gameplay, ali posto vidim da ti ne mozes da predjes preko kockica vrati se lepo Battlefield-u...

што програмери нису уложили дупло више пара за бољу графику, дакле још 1000 долара? ил је фора да изгледа што јадније и осмобитно не би ли се хипстери ложили?

Šomi, iskuliraj brate popij pivo...

Poenta igre je gameplay

Поента гејма је да се игра игра? А ком гејму није играње игре поента?

Shomi , probaj pa pricaj.
Igra mora da bude takva jer mora da pruzi mogucnost masivnog kopanja i gradjenja na samoj mapi , jos da ti ne pricam sto je mapa beskonacna, odnosno generise se u okolini igraca.

Ako nekome treba upustvo kako da igra sa dva igraca preko obicnog kabla za net, napisacu upustvo. Bas sam igrao juce sa cimerom, sjajno iskustvo <3 !!

Realno, pomalo i shvatam zasto mu je igra odbojna... Danasnja omladina se verovatno gadi grafike iz 90ih, dok mene grafika dosta podseca na Dagerfall, tako da mi je jos draze sto je ovako...
A kad kazem gameplay, mislim na to sta je sve moguce uraditi... Stalno sam pauzirao igru, isao na Minecraft wikipediu i ucio nesto novo sto moze da se napravi... Koliko god da je igras, igra te iznenadi sa necim novim, ali nazalost prozdire vreme i izaziva tesku zavisnost...
Pritom mi je isto i jasno da vam se ne svidja jer igra potencira kreativnost dok ste vi verovatno odrasli na igrama koje potenciraju nasilje i unistavanje... Prosto igra me vraca u dane detinjstva kada sam pravio kule i gradove sa lego kockicama... Ovde je moguce to isto uraditi u first-person pogledu gde pritom jos moras da sam pravis sve te kockice... Zaraza prokleta... xD

Da, kao lego za odrasle. Samo jos bolje, mnoge stvari jos nisam uspeo da provalim a igrao sam jos pre dve godine, stalno nesto novo ubacuju u igru.

Samo za kreativne i prave gejmere. Minecraft !
http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/01/jack-deal.gif

брате ја ускоро пуним 25 година, каква данашња омладина, какво одрастање уз насилне игрице и надркану графику, одрастао сам на школском терену и паркићу...

Sto se onda javljas na ovoj temi ? Nisam ni ja isao da hejtujem parkic u temi za parkice :)

Hehehe, to sam i ja hteo da pitam... I na kraju krajeva, bacio si hejt na igru, produzi dalje i uzivaj...

Nisam izdrzao dugo, ponovo sam je instalirao i nastavio dalje... :(

Ja sam probao, u sustini je ok, ali je nekako besmislena...nema cilja igra, a to me jako frustira

Cilj ti je da ubijes Ender Dragon, a to sto nema nikakav tutorijal to je malo problem.
Ovo je korisno za pocetak : http://www.minecraft-crafting.net/crafting1_4_6.swf

Xrast: Nadam se da obaveze mogu da cekaju :D

Ne mogu, ali ko ih sisa... :)

Игра ли ко и даље? Ако неко има приватни север, дајте диграмо лена.

неам ти ја приватне, ал модераторишем на кгб-овом, банујем клинце, терам комедију

Воскресујем тему.
Има који ајпи добар?

Можемо направит' сервере ако има заинтересованих, нећу више васкрсават' тему.