Prijava

Ne znam da li se to drugima dešava, ali prečesto mi se ova reklama za telenor izduži pravo preko plusa i minusa za ocenjivanje definicije, i to podmuklo, tek kada dođem kursorom na + ili -, pa kada hoću da ocenim ja zapravo kliknem na link.
Eto dokle je došlo.

Кајзене, пао си на ниске гране!

Haha! Pa ktitorišite, cicije, pa nema reklama :) Taman preko Telenora uplatite Kajzenu SMS ktitora. Dakle, sve je povezano, svi oće naše pare! :)

Prc, adblock rešava sve i van sajta.

upravo instalirao taj adblock i jebe....

adblock rešava sve

adblock instaliras i miran si.
nisam vid'o reklamu 2-3 mjeseca

I duže :))

Oće li neko da mi kaže kako da instaliram?

Ne treba,sama sam to završila.Super je.

a šta ako bude neka bitna reklama, a vi je ne primetite pošto sve blokirate? ćorava su to posla.

a šta ako bude neka bitna reklama, a vi je ne primetite pošto sve blokirate?

Jedina reklama koja može da bude bitna su ruske devojke po porudžbini, a svi znamo da je to prevara :)

koja je to reklama bitna, a da je ne vidiš na tv ili bilborderima ili novinama?

pa ako je ne budeš video, verovatno nećeš znati.

Ja sam na bilbordima vidio da Jelen pravi pivo sa limunom. I mogu vam reći da mi je draži bio prethodni bilbord sa ribom u kostimu.

Ja imam ktitor i adblock. Što je sigurno sigurno je.

Jebem ti Telenor

pičke skinuše CECINU pjesmu...

Lopovi, teraju ljude da klikću na njihove addove i zarađuju pare od guglovanja...

Ja mislio adblock ima samo za firefox, sad izguglah da proverim da nema slučajno za chrome, ono ima. PA OVO JEBE.

Ja imam ktitorblock, jebe kevu kako je dobar.

au zDju fala ti ko bratu, chrome stvarno jebe. A sinoc napisah defku za telenor, naravno izbrisana po kratkom postupku/