Prijava

Ukoliko ne nadjem neki stand gde daju da se uzima baksis,dolazim da se opijam bavarijom....

Da ne zaboravim da pomenem neku klinkicu koja imitira Seku Aleksić, ima i onu kretensku tetovažu na vratu, debela i sa sisetinama kao Imlek da snabdeva. A došla sa kevom i pije koka kolicu, njoj smo skandirali "Seko, Seko, blajviiiiiiiiiiiiiii gaaaaaaa!".
Vaistinu je taj Beer Fest dobar za majmunisanje.

Dolazim, naravno, nadam se da ce da dodju Dubioza i 'Ladno pivo :)

dubioza ima najvise glasova skoro pa sigurno svira za bf

To mi kazi, oni su najjaci kraljevi na svetu :)

Daj neki link za te glasove.

Надам се да ће да свира Збрнџа, то би било до јаја.

А има неко неке инсајд информације о извођачима? :д

Ja ocu ladno pivo da mi sviri

Долазе вам и Гоблини, јуче потврђено у главном штабу. Свирају осамнаестог (http://nocturnemagazine.net/vest/597/goblini-nastavljalju-turneju).

Ja ocu ladno pivo da mi sviri

Оћу и ја :(

Ja ne znam nista, ali ko ima neke proverene informacije, neka podeli sas nas :D Hocu i jaaaaa 'Ladno pivo :)

ja ću možda doći... ako skupim ekipu

pa sa mnom pobogu.. sve mora da ti se kaze..

pa sa mnom pobogu.. sve mora da ti se kaze..

sigurno dolazim...

Dolazim sigurno, muzika skoro nebitna, mada poslušam nekoliko stvari.

Maaa, ići ću kao i svake godine i ponovo ću se nadati da neće točiti jednoteisto pivo iz jednoteistih neobeleženih burića...svega se čovek nagleda u bekstejdžu...
Čini mi se da jedino Hajneken i Skopsko dovoze.

prošle godine me je dečko ostavio za beer fest, a kako mi se čini... istorija će se ponoviti.
avaj.
bar je pivo tu <3
:)))

a kako mi se čini... istorija će se ponoviti.

istorija ne mora da se ponovi, aduj me, imam vozačku, 120 kg, 191 cm, sviram harmoniku, pravim origami, kuvam i još što šta radim. Usrećiću te, iskreno i stručno !