Prijava

Aмерички научници из мало познатог програма "Потрага за ванземаљском интелигенцијом" (SETI), тврде да ће у новембру ванземаљци са планете "Зееба" напасти Земљу и да ће долетјети са три огромна свемирска брода, пренио је бечки булеварски лист "Естерајх".
Највећа летјелица имаће пречник од око 320 километара, нагласио је један од експерата Џон Малеј.
Тренутно се три летјелице налазе код Јупитера. Полазећи од њихове актуелне брзине кретања, они ће до Земље стићи на јесен ове године - тврди Малеј.
Према његовом мишљењу, летјелице ће, обичним телескопима, моћи да се виде негдје у новембру, када буду пролазиле Марс.

Ваше мишљење... БЕЗ СПЕМА

Neka dođu, sve nas pobiju, i ajd' u kurac više.

из мало познатог програма

лол

Prvo ja da odem kao čovek 19. novembra na Prl Džem, pa nek kolju posle, ko ih jebe...

ЈА би да их силујемо када дођу....

Prvo ja da odem kao čovek 19. novembra na Prl Džem, pa nek kolju posle, ko ih jebe..

Не бих да рушим снешка, ал' зар то није лажна дојава?

Тренутно се три летјелице налазе код Јупитера. Полазећи од њихове актуелне брзине кретања, они ће до Земље стићи на јесен ове године - тврди Малеј.
Према његовом мишљењу, летјелице ће, обичним телескопима, моћи да се виде негдје у новембру, када буду пролазиле Марс.

Тренутно су код Јупитера, до Земље стижу на јесен, а у новембру ће се видети телескопом, јер ће пролазити Марс.
Је л' знаш ти, сине, како иду планете редом?

Ma jebeš ga, da odem na neki bitniji koncert, kad sem propustio Džudase, pa tek onda, nebitno :D

НЕ ДАМО НИЈЕДАН ПЕДАЉ ЗЕМЉЕ ЗЕМЉЕ!

Тренутно се три летјелице налазе код Јупитера.

Јеботе, где је та Зеба, кад им треба толико да се довуку од Џупитера довде?! Није им нека технологија. Има да их одвалимо без проблема.

Šta mislite, kakve su zelene cave sa planete Zeeba, imaju li dve pičke?
Nek dođu.

Тренутно се три летјелице налазе код Јупитера. Полазећи од њихове актуелне брзине кретања, они ће до Земље стићи на јесен ове године - тврди Малеј.
Према његовом мишљењу, летјелице ће, обичним телескопима, моћи да се виде негдје у новембру, када буду пролазиле Марс.

Čekaj, oni će da nas pređu, pa će da okrenu kola kod Marsa pa da se vrate? O.o

ОЈ ТРОМЕЂО КРВИ ЋЕМО ЛИТИ, ГАЛАКСИЈА ЋЕ КРАЈИШНИЧКА БИТИ!

Не бих да рушим снешка, ал' зар то није лажна дојава?

Sad valjda nije, nekoliko izvora je najavilo.

Јеботе, где је та Зеба, кад им треба толико да се довуку од Џупитера довде?! Није им нека технологија. Има да их одвалимо без проблема.

Majke mi, pa i mi bismo mogli da stignemo do Jupitera za nekoliko meseci. Možda dolaze dvokrilcima?

БЕЗ СПЕМА

Kako ovo nameravaš da uspe?

БОРИС ТАДИЋ: Учинићемо све што је у нашој моћи да мирним путем сачувамо територијални интегритет и суверенитет Земље.

ВАНЗЕМЉЦИ ИМА ДА ВАС ОКРЕЋЕМО НА РАЖЊУ, САМО ДА СЕ ДОГОВОРИМО ЂЕЋЕМО НА ПРЕЛО!