Prijava

Ja mislim da će ženski deo populacije najviše profitirati od ove invazije
http://www.youtube.com/watch?v=1ijiSivq1fU

Па откуд знају да су гејеви?

Ako ne donesu krštenicu sa Ostroga, onda su gejevi i nesrbi.

Koj' transfer je ova pesma.

kizo
OBRAZ: Čekamo vas!

aaaaaahahhahahhahahha

nego nek napadnu, bole me kurac. Ne znaju Japanci dje je Crna Gora, ne znaju Ameri dje je Crna Gora, ne znaju vala ni Zeebljani da jebe oca!

kizo ima da im upadne na MOTHERSHIP i da raskurca balavurdiju!!!

DO POBEDE!!!

nego nek napadnu, bole me kurac. Ne znaju Japanci dje je Crna Gora, ne znaju Ameri dje je Crna Gora, ne znaju vala ni Zeebljani da jebe oca!

Crnogorci kad su čuli da napadaju vanzemaljci, rekli su: "A đe ćemo ih tolke saranit?"

Млађан Динкић: "Г17+ и ја лично смо договорили низ пројеката око изградње аеротехнодрома за ванземаљске бродове, фабрике за производњу свемирских бродова (у сарадњи са Фиат-ом) и ако добијемо изборе сваком ванземаљцу по 1000 зелених новчаница"

Ako dolaze u novembru, taman mi svrate na rođendansku žuraju, al ako ne donesu svemirske rakije, bolje da se ne pojavljuju.

Брејкинг њуз: Мило Ђукановић добио позив да свечано отвори Зеебљанску берзу.

lolo, kakve li će nam droge doneti?

МИЛО ПОРУЧУЈЕ: Учим на грешкама, Њујорк ми се неће поновити

Sačuvaću u frizu malo torte od rođendana, valjda nisu na dijeti.

VOJISLAV KOŠTUNICA: Šta?

KOŠTUNICA 2073 godine:VANZEMALJCI NE PRIZNAJU KOSOVO ŠTO JE VEOMA VAŽNO

БОРИС ТАДИЋ: Земља остаје лидер у Млечном путу

БОРИС ТАДИЋ: Земља остаје лидер у Млечном путу

Ahahahahhaaaaaaa

Војислав Шешељ: "Па ја мисвим да су нама ванземајци јако опасни, јев је Зееба постава нуквеавна сила. Набав'ли су атомско овужје, ове озвачене кавашњикове из Маџавске. И нама Свбима че бити најопаснији кад их усково буду масовно бацали у Саву па вадијација допве до Беогвада."

BRANKICA ISTRAŽUJE
Kako su vanzemaljci sa zeebe kupili luku Beograd

СЛОБОДАН МИЛОШЕВИЋ: Наша планета је гарант мира у Кумовој слави