Prijava

Auuu, da, i Slavujka, i Janice, I Bruno X, samo zbog toga bih opet platijo ktitor. :) Ali neka opstane samo prvi nick trajno upisan, to je dobra ideja.

Vazda mi je bilo bezze što neki menjaju nickove..ZA i da se ukine menjanje..

Костићу, ово важи и за твоје осм срање.

Said a boy with a cock in his hand.

Haaa! I kill me.

Поздрављам овај предлог, да се тако политички мегазајебано изразим.

Ja nisam mijenjao nik dok sam bio ktitor samo zbog toga da mi ne bude tamo lista nekih gluposti koje su mi nastale jer mi se u tom trenutnku izdrkavalo.
Ja sam za to da ostane nik koji autor najduže koristi, pored ovog koji koristi trenutno, ako ga je uopšte mijenjao.

Kostiću, pogrešno si napisao reč "gej".

teške reči.

Kostiću, pogrešno si napisao reč "gej".

lolololo

Ja sam za, ali da mi ostane ovaj nik, jer sam jelte, žensko. A prošli nk ne želim da mi se dira, jer se podrazumeva da je i moj suprug koristio ovaj nalog jer ima potpis na posterima a i komentarisao je dosta toga pa ne bi bilo lepo da ispadne da sam trandža :))

http://img717.imageshack.us/img717/9774/unledzav.png

Него, можете да пођете на постере и видите, обично постер направљен под неким именом остаје под тим именом, не мијења се

Ево нпр ту је мој латиницом
http://vukajlija.com/var/products/posters/201005/9649/dr-hause.jpg?1301801306

Vučice, pojela si vuka!

Nikola!

Предлажем да се за пример другима банују говна која отварају 3 теме на дан у вези промена.

омашио си тему синак

Него, можете да пођете на постере и видите, обично постер направљен под неким именом остаје под тим именом, не мијења се

Spominjao je Fejz to već. Ali, nismo svi posterdžije :)

ja ga nisam nikad ni menjao, zato me ne jure ko onog jeremica vooka

Mene baš zabole. Ne bih da vređam(serem, to mi je baš i cilj), ali ti što menjaju često, po pravilu, nisu ni vredni pamćenja.

Tako da ono, jebe mi se da li je Džanki Alan Širer ili Sigurice2.

Ja sam, u principu, za. Podrazumevam sve predloge. Ja, lično, menjam pseudonime iz puke dokolice, a verujem da je i s ostalim ktitorima isti slučaj. I rest my case.

Јел може ова тема да се пребаци у прелоге сконтах сад да сам омашио подфорум