Prijava

Можда... Први и онај који је најдуже користио (уколико то није први). Само ми делује компликовано да са изведе.

У сваком случају, за.

За, нек мењају људи, шта фали..

Змиа Расмусен

ЗА. И то да само први остаје а ова ктиторска издркавања да се ни не бележе на профилу кад се промене.

Tako je

Фејз Расмусен

Peki može da se provali.Odem na tvoj prvi poster i vidim jebeno da si to ti! NE MOŽ DA POBEGNEŠ !!!!

A koji moj uopšte ti MORAŠ da znaš ko sam? Šta to tebe boli uvo? Moj je izbor koji mi je nick i to je to. Mada je lepo Zmia rekla sve, slažem se.

Za!!

A što se ovog tiče:

Peki može da se provali.Odem na tvoj prvi poster i vidim jebeno da si to ti! NE MOŽ DA POBEGNEŠ !!!!

Šta s onima koji ne prave postere? Kod njih ne mo'š.

Ne komplikujte, kakve veze ima taj koji je najduže koristio ako ga je promenio. I svakako da će taj tokom dugog korišćenja tog drugog nika ostati upamćen i po prvom jer će mu pisati na profilu sve vreme.

A šta ako si autora zapamtio po DRUGOM nicku? Ako je prvi trajao 5minuta dok nije skontao da mu nick ne stoji, uplatio ktitora, promenio nick i na njemu gajio svoju virtuelnu ličnost narednih par meseci, pa onda opet promenio. Šta onda, a?

Šta s onima koji ne prave postere? Kod njih ne mo'š.

Лула планира да се повуче у илегалу лолололо

Ma koliko god da se menja nik, zna se ko je ko. Ja Šljivića uvek zovem Peki, može on da menja koliko hoće. .)

Dvadesetak autora vredi pamtiti ovde, a njih cemo prepoznati po definicijama i stilu. Ukoliko, 'pak, to ne uspemo na keca, uvek mozemo da otvorimo profil i vidimo ko je. Ostala gospoda moze da menja nick-ove do mile volje, cinjenica je da su zabavni samo ekvivalentnim individuama...sto takodje nije nas problem. Zivot je masovna pojava, pusimo lisce.

messalina

A šta ako si autora zapamtio po DRUGOM nicku? Ako je prvi trajao 5minuta dok nije skontao da mu nick ne stoji, uplatio ktitora, promenio nick i na njemu gajio svoju virtuelnu ličnost narednih par meseci, pa onda opet promenio. Šta onda, a?

Хвала ти што си ме решила објашњавања :) Баш сам на ово мислио.

Ma vratiću ja na Pekky, bre, ovo je samo privremeno. :p

I kome ti, bre, mali Peki, m!? Ja sam i od Džema stariji.

Шљивић
Ma vratiću ja na Pekky, bre, ovo je samo privremeno.

Khm, khm:

Forum → KTITOR
Poslednje reči

Шљивић
Истиче ми сутра и то су последње паре које сам дао овом сајту. Мвах. :*

02. jul 2011

Na koji način misliš da ga vratiš?

Pfff, koliko njih je "napuštalo sajt", a ne izdrže ni čitav dan, pa ništa.

Предлажем да се укине мењање. Како се ко потписао, тако да остане, ко хоће да мења- 1000 динара ктитора и да му још и остане стари надимак угравиран.

Krv

Dvadesetak autora vredi pamtiti ovde, a njih cemo prepoznati po definicijama i stilu. Ukoliko, 'pak, to ne uspemo na keca, uvek mozemo da otvorimo profil i vidimo ko je. Ostala gospoda moze da menja nick-ove do mile volje, cinjenica je da su zabavni samo ekvivalentnim individuama...sto takodje nije nas problem. Zivot je masovna pojava, pusimo lisce.

Уф како ми се сере од ових повремених копија ЈТУ-а. Ало, не умете то да радите како треба, па све и да прочитате сваки његов пост, коментар и дефиницију.

Костићу, ово важи и за твоје осм срање.

Pekky, vrati Raću u koloru :)