Prijava

I da ga guraš u bulju.

Pretpostavljam.

Vređaš Vuka Karadžića?
Živojina Mišića?
Đorđa Vajferta?
Aleksandra Karađorđevića?

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Da.

Nekako ne mogu da mislim da je zaista moćno bilo koje društvo koje za jedini uslov svojim članovima postavlja posedovanje penisa.

Ватикан? :)

Ватикан? :)

Što upravo dokazuje moju tezu da su masoni jedna pederska zajednica. Baš kao Vatikan.

Da.

Decxko, to su predrasude.

Postoje i zene masoni, gledao sam licno emisiju, tako da nema polne diskriminacije. Na njihovom oltaru se nalaze Biblija, Kuran i Talmud tako da najbolje je ako verujes u Gospoda Oca, Alaha ili Jehovu. Mada sam takodje citao o istima da ne mozes da napredujes dalje od 30. stepena ako nisi Jesa...

Kako sam čuo Tadićev ćale je postao član tog jevrejsko - srpskog društva, samim tim i mason.

Što upravo dokazuje moju tezu da su masoni jedna pederska zajednica. Baš kao Vatikan.

Може бити..

Ja bih vrlo rado postao prason samo kad bih upoznao nekog ko bi me ubacio tamo.

Lololo, ladno me ishejtovali masoni. Kurcosisačke cave, zaista ne znate za šalu. Pu, kak'i ste ljudi...

Lololo, ladno me ishejtovali masoni.

Nisam mason!

Ladno si me hejtovo i prizno:)

Ja mislijo da su masoni tajanstveni. Pih, razočar'o si me...

http://www.youtube.com/watch?v=COkAsfkAxzo

Масон - то је у ствари похвала старијег нигер, млађем, за педантно одрађен посао.

moj cale je zidar, ja mu pomazem i guram kolica sa malterom. inace radimo k'o privatnici pa mu to dodje ko slobodni zidari. jel se mi vazimo?

PS zahvaljujem otvaracu teme jer dobih ideju za defku!

e kurac, ja kucao slobodno zidarstvo i ne nadjoh....

edit: mada moja je drugacija od ovih :D

БАНДА КАТОЛИЧКА ЦИЈОНИСТИЧКА

Evo da ne drvite kurcem u prazno, da vas obavestim da je glavni centralne masonske loze u Srbiji Miki Manojlovic. I da je pun kurac ovih politicara, biznismena, profesora i ostalih u nekoj od brojnih loza. Inace je to klasicna debilana, niko zaista pametan ne moze se zainteresovati za nesto takvo.